Odcienie beżowego koloru

Wiadomo, że wygląd kobiet jest podzielony nakilka typów kolorów. To samo można powiedzieć o zwyczajowych kolorach dla wszystkich - w każdym z nich jest wiele odcieni, wśród których występują zimne i ciepłe odcienie, a te z kolei są podzielone na ciemne i jasne kolory.

W dzisiejszym przeglądzie proponujemy dowiedzieć się, któreSą ciepłe, zimne, jasne i ciemne odcienie beżu. Te dywizje pomogą kobietom w modzie wybrać odpowiedni strój, który będzie połączony z ich rodzajem wyglądu.

Odcienie beżu i ich połączenie

Jeśli jesteś jasnym przedstawicielemJesienny kolor, warto zwrócić uwagę na spokojne i głębokie tony jesiennych liści i niektóre odcienie ziemi. Ale kobiecie "wiosną" zbliżą się delikatne odcienie skali karmelowej.

Na przykład może to być:

  1. Naturalny beżowy lub neutralny. (Wśród nich jest wanilia, śmietana i piasek).
  2. Jasnożółto-beżowy. Jest to związane z łatwością i romantycznością. W garniturze tego koloru bez wątpienia zorganizujesz partnerów dla miłej i pełnej zaufania relacji. Można go łączyć z kolorem fuksji, jasnego różu, jasnozielonego, jasnożółtego, marchwi, błękitnego nieba, brązu i fiołka.
  3. Jasno zielono-beżowy lub ochronny. Miękki, graniczny odcień ma lekką nutę stylu militarnego. Jest połączony z tymi samymi ciepłymi odcieniami jak on sam.
  4. Brzoskwiniowo-beżowy. Pomoże stworzyć delikatny romantyczny, ale jednocześnie tajemniczy obraz. W lekkiej letniej sukience i sarafanie możesz wybrać się na randkę lub spacer, ale koronkowa, elegancka sukienka jest odpowiednia na bardzo ważne wydarzenie.
  5. Jasno pomarańczowo-beżowy. Niektórzy nazywają to brązem, ale jest on beżowy, ponieważ jest bliski naturalnemu odcieniu śniadłej skóry. Idealnie nadaje się do tworzenia stylu biznesowego i biurowego, jednak jeśli rozcieńczyć go kontrastowymi akcesoriami, można uzyskać stylowy, codzienny wizerunek.
  6. Ciemnobrązowo-beżowy. Pomimo swojego bogactwa, wciąż odnosi się do ciepłego odcienia, który pasuje do różnych stylów. Wygląda świetnie w duecie o aksamitnych kolorach, takich jak koral, jasny róż, pomarańczowy, bordowy, malachit, złoto, szmaragd i niebieski.

Jeśli chodzi o ciemne odcienie beżu, są to:

  • ciemnoszary-beżowy;
  • ciemnobrązowo-beżowy;
  • pomarańczowo-beżowy;
  • zielono-beżowy (zbliżony do koloru ochronnego lub khaki).

Odcienie beżu 1

Odcienie beżu 2

Odcienie beżu 3

Odcienie beżu 4

Odcienie beżowego koloru 5

Odcienie beżu 6

Odcienie beżowego koloru 7

Odcienie beżowego koloru 8

Odcienie beżowego koloru 9