Zimne odcienie

W obliczu każdego dnia w różnych kolorach,nie wszyscy ludzie mogą określić, czy jest ciepło czy zimno. Niedoświadczona osoba nie może dokładnie zaklasyfikować określonego tonu. W rzeczywistości zadanie jest dość skomplikowane, ponieważ w każdym kolorze oprócz koloru pomarańczowego występują zarówno odcienie ciepłe, jak i zimne. Ale dla fashionistas niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, w celu znalezienia odpowiedniego stroju do swojego wyglądu koloru.

Dzisiejsza recenzja poświęcona jest drugiemu tematowi, czyli zimnym kolorom i odcieniom oraz sposobowi ich rozpoznawania.

Zasady określania

Zimny ​​podton nadaje kolorom takie odcienie, jakbiały, cytrynowy żółty, szary, niebieski, niebieski i czarny. I tak, jeśli w jakimś kolorze te pigmenty są zauważalne, staje się jasne, że są zimne.

Zimne odcienie

W świecie mody czyste kolory są niezwyklerzadko, większość odcieni ma właściwość przepływania z jednego do drugiego. Projektanci używają mieszanych kolorów, co sprawia, że ​​proces określania jest bardziej złożony.

Na przykład weź chłodny odcień czerwieni. Jeśli na to spojrzysz, możesz zobaczyć pewien błękit, ciemność lub szarość, wtedy nie możesz nazwać go ciepłym. Dlatego, jeśli przedstawiciel jednego rodzaju wyglądu mówi, że dany kolor nie jest na jej twarzy, a następnie zastępuje go innym odcieniem, twarz ożyje, a jej wygląd stanie się jaśniejszy.

Nawet słoneczna żółć może być przeziębionapodton, jeśli zamiast pomarańczowego dominuje blueness, co obniża "temperaturę". Na przykład może to być cytryna, księżycowy, żółto-metaliczny i słomy.

Kobiety powinny wybierać nie tylkonadaje się do ich ubioru wygląd, ale także kolor włosów. Z pewnością wszyscy kiedyś eksperymentowali i kardynalnie zmieniali obraz z płonącej brunetki na blondynkę i na odwrót. I wiele osób zastanawia się, dlaczego zmiana nie dotyczy ich twarzy. I sami jesteśmy winni, ponieważ wybieramy kolory, które nie są w naszym kolorze. Aby się nie zawieść, warto pamiętać, że lekkie zimne odcienie włosów, takie jak popiół blond, biały, platynowy, jasnobrązowy z bladożółtym odcieniem, trafią do właścicieli o tym samym "mroźnym" wyglądzie.

Zimne odcienie 1

Zimne odcienie 2

Zimne odcienie 3

Zimne odcienie 4

Zimne odcienie 5

Zimne odcienie 6

Zimne odcienie 7

Zimne odcienie 8

Zimne odcienie 9