ciepłe odcienie

Aby dowiedzieć się, jak określić "temperaturę kolorów", niepamiętaj, aby ukończyć szkołę artystyczną lub kursy specjalne. Wystarczy, że rozumiemy, że kolory wokół nas są pochodnymi żółtego, czerwonego i niebieskiego. Pierwsze dwa kolory są uważane za ciepłe, a drugie za zimne. W zależności od przewagi jednego lub drugiego uzyskuje się ciepłe lub zimne odcienie.

W tym artykule będzie mowa o ciepłych odcieniach różnych kolorów i ich zastosowaniu w odzieży, makijażu, podczas farbowania włosów.

Kto nadaje się do ciepłych kolorów?

Na poziomie intuicyjnej percepcji, ciepłe tonysą związane z latem, słońcem i ogniem. Ale, o dziwo, dziewczęta o wyglądzie podobnym do koloru "lato" nie pasują, i dojdą do oblicza "jesieni" i "wiosny". Na przykład jesienne młode panie w swojej garderobie mogą korzystać z:

  1. Najcieplejszym kolorem jest kolor pomarańczowy, a jego odcienie: mandarynka, dynia, marchewka.
  2. Ciepłe odcienie zieleni są żółto-zielone, ziołowe, pistacjowe, ciemne oliwkowe i inne z żółtawym lub brązowawym odcieniem.
  3. Ciepłe odcienie brązu to czekolada, ochra, wanilia, kamelopard.
  4. Gradacja koloru niebiesko-niebieskiego, przy okazji, wynik może okazać się najbardziej nieoczekiwany.
  5. I, oczywiście, złoty, ten odcień najlepiej podkreśla naturalny urok "jesieni".

Kolor włosów "jesień" rzadko potrzebakolorowanie. Co do zasady styliści nie zalecają takim kobietom rozstawania się z tak wspaniałym naturalnym odcieniem. Możesz odświeżyć obraz, dodając odrobinę blasku i połysku do włosów, dzięki czemu uzyskają ciepłe odcienie kasztana, czekolady, czerwonego koloru. Ta paleta nie przełamie harmonii, ale tylko nada blasku włosom.

Dziewczyny o kolorowym wyglądzie "wiosną" zwybierając ubrania, musisz również uważnie monitorować, czy cień jest ciepły. Te kobiety wyglądają harmonijnie: krem, brzoskwinia, ciemna gruszka, szafran, szafir i inne.

ciepłe odcienie 1

ciepłe odcienie 2

ciepłe odcienie 3

ciepłe odcienie 4

ciepłe odcienie 5

ciepłe odcienie 6