Retro styl ubierania

W świecie mody jedną z najważniejszych zasad jest: "Nowy jest dobrze zapomniany stary." Najnowsze trendy mody często oferują sukienki w stylu lat 20-tych, spodnie - w stylu lat 60-tych i akcesoria - w stylu lat 70-tych. Damskie ubrania retro są zawsze aktualne, stylowe i jeszcze jeden powód, aby podkreślić ich indywidualność. Dzisiaj wiele imprez odbywa się w stylu retro, co zobowiązuje Cię do przestrzegania zasad ubioru. I wiele młodych par specjalnie wybiera ubrania w stylu retro na swój ślub.

Odzież damska w stylu retro

Styl retro w ubraniu kobiety to przede wszystkim jeden z trzech kierunków: styl nowego łuku, charlestona i grochu.

Ubrania w stylu retro w kształcie łuku to odpowiedź z lat 40-50lat. Eleganckie sukienki od Dior, podkreślające talię, latająca spódnica w pastelowych kolorach i śnieżnobiała obroża pozwolą wcielić się w obraz mentalny akcent wyrafinowanego stylu.

Kierunek Charleston pochodzi z 1920 roku. Ten styl charakteryzuje się ściśle prostym topem i wielowarstwową spódnicą z niskim stanem. Cechy dobrze zbudowanej postaci nie mogą być podkreślane przez takie stroje. Jednak nacisk na nogi w tym przypadku będzie najlepszy.

Nadruk w grochu zawsze był jego właścicielemsłodki, zabawny i wyluzowany. Można powiedzieć, że ten kolor zawsze był modny. Ale jeśli mówimy o kobiecych ubraniach retro, najbardziej udana wersja wydruku z groszku będzie w kolorze czarnym lub kilku kolorach na białym tle. Styl ubioru może być dość uroczysty i reprezentatywny - gorset, obszerne spódnice na ramie i podobne modele.

Popularność stylu retro w ubraniach rośnie wraz z każdymrok. Modele retro stają się coraz bardziej istotne. Zainteresowanie kobiet modą nie idzie w tym kierunku w ubrania od dziesięcioleci. A dziś odzież damska w stylu retro może już być nazywana klasyką.

Styl retro w ubraniach 1

Styl retro w ubraniach 2

Styl retro w ubraniach 3

Styl retro w ubraniach 4

Odzież w stylu retro 5

Odzież w stylu retro 6

Styl retro w ubraniach 7

Odzież w stylu retro 8

Odzież w stylu retro 9