Sukienka w stylu Odri Hepbern

Styl Audrey Hepburn jest kobiecością i elegancją. To jest sekret rozpoznawalności i popularności stylu słynnej aktorki, która przez wiele lat naśladowała kobiety na całym świecie.

Suknie aktorki są uważane za standard stylu. Kostiumy do filmów, w których została zastrzelona gwiazda - dzieła Huberta Zivanshi. To francuski projektant mody, który stworzył małą czarną sukienkę Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego". Charakterystyczną cechą sukni gwiazdowych, która czyni ją wyrafinowaną i elegancką, jest prostota i łatwość cięcia.

Podstawowe elementy stylu

Suknie w stylu Audrey Hepburn - jest przede wszystkim,Czarne stroje. Podkreślona przestrzeń cięcia umożliwia dywersyfikację obrazu i podkreślenie godności rysunku: sukienka na paskach lub wierzchołka w postaci gorsetu. Różna długość rękawa lub sukienka bez rękawów. Wąska spódnica, która podkreśla postać żeńską lub bujną spódnicę o średniej długości. Szyjka w kształcie kwadratu lub wyciętego łodzi, którą Hepburn bardzo lubił. Czarna sukienka Audrey Hepburn od kilku dziesięcioleci cieszy się popularnością, a sposób jego nie wydaje się przechodzić.

Yuber Zhevanshi stworzył aktorki nie tylkodo filmów, ale do codzienności. W latach 50. i 60. ubiegłego stulecia w modzie były letnie sukienki z bujną spódnicą, strojami, spódnicami, strojami, koszulek. Pastelowe kolory, czarne, białe, blado różowe - kolory, które aktorka preferowała.

Ulubionymi butami aktorki są buty na niskim obcasie i buty baletowe. Takie eleganckie buty idealnie uzupełniają sukienki w stylu Audrey Hepburn.

Suknie ślubne w stylu Hepburn

Najbardziej znana suknia ślubna jestUbierz bohaterkę Hepburn z filmu "Sabrina". Mocny obwód z haftem i długie, przepiękne spódniczki, niezwykłe połączenie tradycyjnie białego z haftem kwiatowym w kolorze czarnym czynią ten strój spektakularny, luksusowy i niezapomniany.

Audrey Hepburn zdecydowała się na własną uroczystośćskromna, ale nie mniej spektakularna suknia ślubna: krótka sukienka w kolorze blado różowym, okrągły kołnierz, typowy dla mody lat 60-tych. Zamiast zasłony, chusteczka wykonana jest z tego samego materiału co sukienka. Ten strój został stworzony dla jego muse przez Hubert Zivanshi.

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 1

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 2

Suknie w stylu Audrey Hepburn 3

Suknie w stylu Audrey Hepburn 4

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 5

Suknie w stylu Audrey Hepburn 6

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 7

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 8

Sukienki w stylu Audrey Hepburn 9