ubierać się w stylu prowansalskim

Studiując modę napotykamy najbardziej niespodzianki i zachwycające style. Jednym z nich jest Prowansja.

Nazwa stylu pochodzi z tego samego nazwiskaProwincję francuską, która słynęła z arystokratycznej prostoty i elegancji, gdzie zahipnotyzowane pola lawendy, a powietrze wypełnia pokój i romans.

Dress Provence

Suknie w stylu prowansalskim są miękkiekolorystyka. Głównymi kolorami są lawenda, jasnoniebieski, oliwkowy, mleczny i terakota. Suknie powinny być wykonane z naturalnych materiałów, więc efekt zranienia jest integralną częścią stylu.

Najważniejszą rzeczą w stylu prowansalskim jest kobiecość! Oczywiście można to prześledzić w stylach, formach i dekoracjach. Ogólnie rzecz biorąc, modele sukienek mają flared spódnicę i pół wyłożony gorset. Także teraz, nadmierny pas, który jest nieodłączny w tym stylu, jest istotny. Pas w sukienkach wykonany jest w postaci elastycznych pasków lub zespołu. Dekoracyjne koronki i hafty nadają obraz.

Suknia ślubna w stylu prowansalskim

Wesele w stylu prowansalskim zachwyci wszystkich gościmagnetyczne piękno i urok. Wielu wybiera dokładnie to stylizacje na ich cele. Przed wybraniem sukienki, nauczyć się wszystkiego, co jest nieodłączne w tym stylu. Na przykład przywiązuje się do luksusu, wyrafinowania i romansu, ale pretensjonalność, szczerość i pompliwość są wykluczone. Więc zapomnij o ekstrawaganckich strojach z bujnymi spódnicami i uwodzicielskimi gorsetami.

Suknia ślubna Prowansji powinna być prosta, alew tym samym czasie piękne. Dozwolony jest mały kabel. Uzupełnij obraz za pomocą antyczne zawieszki lub sznurków. Archiwalne dekoracje doda brakujące wysokie ceny do wybranego.

Wyraź siebie i odkryj coś nowego dla siebie!

ubierać się w stylu prowansalskim 1

ubierać się w stylu prowansalskim 2

ubierać się w stylu Prowansji 3

ubierać się w stylu Prowansji 4

ubierać się w stylu Prowansji 5

ubierać się w stylu Prowansji 6

ubierać się w stylu Prowansji 7

sukienka w stylu Prowansji 8

sukienka w stylu Prowansji 9