w stylu dom

W czasach, gdy pojawiły się w Anglii w latach 80-tychstyl indie, w tym samym czasie w Chicago powstał nowy dom. Zaczęło się od pojawienia się nowego stylu elektronicznej muzyki tanecznej. Następnie miłośnicy tańca stworzyli styl tańca domowego, łączący takie obszary, jak hip-hop, break dance, jazz, dyskoteka i latino. Teraz jest to najbardziej modny i popularny styl wśród młodych ludzi, który nazywa się inaczej klubem lub kwasem.

Ponieważ w stylu tańca dom jest zaangażowanycałego ciała, dłoni i stóp, to ubranie powinno być odpowiednio wygodne. Dlatego w przyszłym stylu House rozłożył się na odzież. Odzież w stylu domu powinna być jasna i funkcjonalna. Nylonowe koszulki o trujących kolorach, wysoka platforma, krótkie spodnie dżinsowe lub spodnie jeansowe - wszystko to pomoże stworzyć idealny wizerunek w stylu domu.

Jeśli chodzi o sukienki w stylu domu, toPowinny być stosunkowo krótkie sukienki z cekinami, paillettes i cekinami. Suknie powinny również odpowiadać stylem klubowym, więc obfitość błyszczących akcesoriów jest mile widziany.

Poza stylem klubowym, znajduje się również dom sztukiStyl, który nie ma nic wspólnego z kwasowym stylem. Dom sztuki jest tłumaczony jako dom sztuki. Ta koncepcja powstała w połowie lat 40-tych w Ameryce. Innymi słowy, są to wyspecjalizowane kina, które są przeznaczone dla małych odbiorców. W tych domach sztuki z reguły nie są pokazywane filmy amerykańskie, ale tylko taśmy z obcego pochodzenia, w niektórych przypadkach z napisami. Filmy w stylu domu sztuki są łatwe do zidentyfikowania. Często jest to niskobudżetowe zdjęcia, pozbawione hollywoodzkiego połysku, całkowitego lub częściowego braku konkretnych efektów, niewielkiej liczby postaci. Ponadto, w tym filmie nacisk jest bardziej na postacie niż samej historii. Taśmy w stylu house są zaprojektowane z myślą o ograniczonych wypożyczalniach, więc dyrektorzy mogą bezpiecznie eksperymentować. Najbardziej uderzającym przykładem domu sztuki, jest to ostatni film słynnego "Młodzież bez młodzieży" Francisa Forda Coppoli. Jest zdania, że ​​filmy w stylu art house przyciągają bardziej wykształconych widzów, więc ich wynajem jest uważane za ograniczone.

Dom styl 1

Dom styl 2

Dom w stylu 3

Dom styl 4

Styl domu 5

Domowy styl 6

Dom styl 7

dom w stylu 8

Dom styl 9