Styl Tiffany

Na pewno wielu ludzi pamięta słynny film "Śniadaniew Tiffany ", w którym kręcono legendarną Audrey Hepburn - ikonę stylu i idola milionów. Dzięki temu filmowi w świecie mody powstał nowy kierunek - styl Tiffany'ego.

Tiffany w stroju

Odzież w stylu Tiffany jest kombinacją luksusu iłaska. Jest zawsze powściągliwa, ale jednocześnie luksusowa, ponieważ jest personifikacją idealnego smaku jej twórcy. Styl Tiffany, w ten czy inny sposób, przecina się z stylem Audrey Hepburn. I wiele osób go uwielbia, stroje aktorki są kopiowane z godnością godną pozazdroszczenia.

Tak więc ubieranie się w stylu Tiffany jest eleganckieModel, który sprawi, że dziewczyna będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i wyrafinowana. Suknie o szerokiej spódnicy tuż pod kolanem wraca do mody w tym sezonie, i warto zauważyć, są bardzo popularne. Wieczny klasyczny - suknia przystosowana jest zarówno do wychodzenia i pracy w biurze. Nawiasem mówiąc, oryginalny kolor sukienki jest kolor fali morskiej, turkusowy.

Charakterystyczną cechą nowoczesnej sukni Tiffany jest prosta cięcie i wyraźne linie. Groch, kwiatowe drukowane lub monofoniczne tkaniny - wszystko to jest wybór każdej fashionistki.

Tiffany-style party

Ostatnio stało się modne trzymaćświąteczne wydarzenia w różnych stylach. Jednym z najbardziej popularnych jest styl Tiffany. Taka impreza powinna być urządzona w turkusowo-niebieskich odcieniach. Nic wspaniale, tylko elegancko i elegancko. Niebieskie maty można zamówić na niebieskie obrusy, elementy dekoracyjne na krzesła, okna i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Wesele w stylu Tiffany z pewnością stanie sięniezapomniane wydarzenie. Zaproś gości, aby wybrali ubrania w odpowiednim schemacie kolorów. Odpowiednio, a sukienki zaproszonych pań powinny być w stylu retro. Samochód jest również lepiej wybrać w stylu retro. Najbardziej odpowiedni jest retro taksówka, jak w filmie "Śniadanie z Tiffany".

Suknia ślubna panny młodej w stylu Tiffany powinnabyć wyrafinowany i delikatny. Nie ma potrzeby wybierać sukienki w kolorze turkusowym. Nadal panna młoda musi się wyróżniać. Wystarczy, aby zastosować się do stylu. Ale jeśli chodzi o akcesoria weselne w stylu Tiffany, to ich wybór powinien być bardzo delikatny. Naszyjnik z perłami, diadem w włosów, długie rękawiczki to akcesoria, które charakteryzują ten styl.

Jeśli jesteś zainteresowany stylem retro, spróbuj zorganizować odpowiednią partię lub przynajmniej zakupić strój retro. Z pewnością spodoba Ci się podróż do przeszłości.

Styl Tiffany 1

Styl Tiffany 2

Styl Tiffany 3

Styl Tiffany 4

Styl Tiffany 5

Styl Tiffany 6

Styl Tiffany 7

Styl Tiffany 8

Styl Tiffany 9