płaszcz w stylu hatri

Słynna aktorka lat 50. i jedna z najpiękniejszychAudrey Hepburn, która była już w połowie swej gwiezdnej kariery, została uznana za trendetera. I nic dziwnego. Wszakże elegancja, wyrafinowanie i wysokie poczucie stylu Audrey mogą być zazdrośni. Za każdym razem, idąc do kamery lub po prostu na rodzinny spacer, Hepburn zaskoczyła swoich fanów spójnością sukienek, ale jednocześnie oryginalnością i indywidualnością podejścia do tworzenia obrazów. Jedną z najbardziej popularnych elementów garderoby Audrey Hepburn są jej płaszcze, które wciąż są uważane za wielu projektantów modelu udanego modelu. Należy zauważyć, że styl płaszcza aktorki, którego były trzy rodzaje, od dawna legalizuje się jako swój własny styl. Dlatego też do tej pory wiele kobiet mody szuka często płaszcza w stylu Audrey Hepburn.

Modelka Audrey Hepburn

Najbardziej znanym modelem jest stylowePomarańczowa płaszcz Audrey Hepburn. Posiada dość wygodne proste cięcie, łatwą klamerkę i długość kolan, co pozwala połączyć je z dowolną odzież casual.

Audrey Hepburn uważała ją za najbardziej eleganckąCoat, który był głównie przeznaczony na wycieczki i wycieczki. Rzeczywiście, ten model ma sylwetkę pięknie dopasowaną, a lamówka wykonana jest w postaci dzwonka, co doskonale podkreśla kobiecość.

Ostatni prezentowany model płaszcza Audrey'aHepburn jest wystarczająco prosty. Wielu stylistów uważa ten styl za dyskretny i wygodny. Prosty łącznik do dużych guzików i lekko dopasowanych kawałków są idealne do codziennego noszenia i wypoczynku.

Między innymi chcę zwrócić uwagę,Wszystkie farby Odri Hepbern mają midi długości i krótszy rękaw. Słynne ikona stylu 50s nosili płaszcze w połączeniu z długimi rękawiczki i często uzupełniają obraz pobierania kapelusze.

Do tej pory płaszcz w stylu Audrey Hepburn,oczywiście lekko zmodyfikowany. Stylistki prezentują również krótsze style i ciekawe rozwiązania w klamrach. Jednakże podstawowe wymagania dotyczące modeli powłoki są ściśle przestrzegane. Zawsze są podwójne półki, duże guziki i płaski kołnierz lub stoechka.

płaszcz w stylu hippie 1

płaszcz w stylu hippie 2

płaszcz w stylu hippie 3

płaszcz w stylu hippie 4

płaszcz w stylu hippie 5

płaszcz w stylu hippie 6

płaszcz w stylu hippie 7

płaszcz w stylu hippie 8

płaszcz w stylu hippie 9