Stroje biodrówki

Hipsters - jeden z najczęściej omawianychsubkultury młodzieżowe naszych czasów. Niewielu ludzi pozostaje im obojętnych: hipsterzy albo kochają, albo nie mogą znieść. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak ubierać biodrówki i spróbujemy wyśledzić cechy stylu biodrówki.

Hipster - styl ubioru

Charakterystyczne cechy stylu hipster jestcelowe zaniedbanie, wolny styl i ostentacyjna obojętność wobec własnego wyglądu. W tym przypadku poświęca się czas na tworzenie obrazów i przemyślenie każdego szczegółu stroju.

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie akcesoria: okulary, pas, torebka, czapka lub kapelusz. Bardzo często hipsterzy noszą okulary: z ciemnymi lub przezroczystymi soczewkami. Popularne jasne ramki i kieliszki o różnym wystroju lub z niezwykłą formą szkła - trójkątne, kwadratowe, trapezowe.

Fryzury dziewcząt są albo skomplikowane i skomplikowane, albo celowo nieostrożne. Faceci często noszą brody lub wąsy.

Hipsters-girls - ubrania

Aby wyglądać jak hipster, powinieneś przestrzegać kilku prostych zasad i nosić typową odzież dla biodrówek:

  1. Vintage rzeczy. Stare sukienki i koszule, zużyte spodnie, trampki i grube buty - to wszystko nie jest konieczne do kupowania w elitarnych butikach. Większość hipsterzy nie wahają się ubierać w drugiej ręki.
  2. Wąskie spodnie, obcisłe dżinsy, legginsy. Wąskie spodnie w różnych kolorach to najbardziej rozpoznawalne stroje biodrówek. Jednak najbardziej popularne kolory dla hipsters są czarne.
  3. T-shirty z zabawnymi nadrukami i napisami. Możesz wybrać już gotowy T-shirt lub zamówić jego produkcję na indywidualnym szkicu. Najczęściej hipsterzy noszą koszulki z obrazami bezpośrednio lub pośrednio związanymi z popkulturą lat 90.: klatki z sitcomów, kreskówek lub gier wideo z tamtych czasów.
  4. Jasne pasy. Pasy można wyizolować nie tylko kolorem, ale oryginalne wykończenie - cyrkonie, szpilki, nity, frędzle i aplikacje - fit cokolwiek chcesz.
  5. Keds. Najlepiej wybrać kultowy Martens lub Converse. Jeśli jednak okazja do zakupu markowych butów sportowych nie jest, pasuje do każdego.

Kilka przykładów, jak ubierać biodrówki, dziewczyny, możesz zobaczyć w naszej galerii.

Ubrania Hipsters 1

Stroje biodrówki 2

Modne ubrania 3

Modne ubrania 4

Ubrania Hipsters 5

Stroje biodrówki 6

Ubrania Hipsters 7

Stroje biodrówki 8

Stroje biodrówki 9