Swag ubrania

Popularne w kierunku młodzieży kierunku swag -To nie tylko ubiór. Zwolennicy tej subkultury starannie wybierają akcesoria, buty niektórych modeli, słuchają muzyki "czarnej", noszą czapki z prostymi wstawkami, a dziewczynki obserwują kanoniki nawet w manicure i makijażu. Ojczyzna stylu swag jest Ameryką, a głównymi zwolennikami są nastolatki. Ale jeśli zdecydujesz się wybrać, ubrania damskie w stylu swag mogą być doskonałym dodatkiem do szafy dziewcząt i kobiet, które preferują miejski demokratyczny styl. Spróbujmy zrozumieć, co jest tak atrakcyjne ubranie w stylu swag dla dziewcząt?

Kanony i zabytki

Modna odzież w stylu swag, która dlaWspółczesne nastolatki są przedmiotem pożądania, tworzone są nie tylko na wybiegach. Ton w modzie znanych wykonawców i grup. Niektóre gwiazdy na skalę światową nawet produkują własne linie odzieżowe. Nakreślaj główne kierunki i manekiny w oknach sklepów dla młodzieży, w których nie da się przejść bez zaskoczenia jasnością i wyrafinowaniem ubrań.

Co można przypisać niezbędnym atrybutomswag-style? To przede wszystkim szorstkie i zużyte dżinsy. Styl może być czymkolwiek - od modnych chudych do prawdziwych chłopaków. Różne elementy dekoracyjne są mile widziane w postaci łańcuszków, nitów, frędzlami, wycięciami, łatkami. Te dżinsy przyczyniają się do tworzenia swobodnego zachowania, ale jednocześnie świadczą o żywotności swojego właściciela, który od dawna zajmuje jej aktywną pozycję. Dziewczyna, która wybiera ubrania w stylu swag lub jego pułapki, oświadcza innym, że posiada wewnętrzną siłę i nie zależy od zewnętrznych okoliczności.

Owijki 1

Owijki 2

Owijki 3

Główny nacisk na ubranie - wysoki koszt i ostentacyjnyElegancki. Ale nie kojarzysz się swagiem z tanim glamem, nasyconym strasses, pajetki. Prawdziwy swag to kombinacja brutalności i niedostępności. Żywym tego przykładem - mieszanka lamparta drukuje z psychodeliczną farbą w stylu "przestrzeni kosmicznej". Inną rzeczą z kategorii masztu-hev jest ciasne legginsy lub legginsy, które naśladują skórę. Dlaczego nastolatki preferują swag? Tak, ponieważ takie ubrania dają im możliwość nie gorzej niż ich idole - Lady Gaga, Rihanna czy Beyonce.

Specjalne miejsce w garderobie zajmuje T-shirty ibluzy, które z pewnością powinny być urządzone wydruki niewyobrażalny nadzwyczajnego lub loga znanych klubów sportowych. Nie przeszkadzają, a krótka skórzana kurtka, kurtka dżinsowa z cięcia puszystej na ramionach, mini-szorty jasnych kolorach i mini-spódniczkę, odsłaniając jej zgrabne nogi. Nawiasem mówiąc, o nogi. W szafie każda łup-Girl buty muszą być dobrze znana marka, mokasyny soczysty kolor i buty lub buty na wysokich obcasach, ozdobione oryginalnymi nadrukami lub kolce.

Akcesoria w stylu Swag

Czapeczka z prostą przyłbicą to głowa,które dziewczęta i chłopcy, którzy preferują styl łupu, noszą o każdej porze roku. Zastąpić może czapkę chyba bezkształtną czapkę, ale ta ostatnia powinna mieć dekor w postaci cekinów, logo, nadruków.

Swaggers zawsze uzupełniają obraz mody masywnymiakcesoria. Mogą to być wielokolorowe bransoletki i łańcuszki wykonane z metali, skóry, drewna lub plastiku, okulary przeciwsłoneczne, których brzeg kontrastuje z kolorem soczewek lub ozdobiony dżetami. Niezbędny atrybut - plecak młodzieżowy, torba pocztowa lub ultra-modne sprzęgło z metalowymi kolcami.

W obrazie swag każdy detal, od T-shirt, po fryzurę, manicure i akcesoria powinny być przemyślane.

Ubrania łupkowe 4

Ubrania Swag 5

Ubrania świąteczne 6

Ubrania Swag 7

Ubrania Swag 8

Ubrania Swag 9

Ubrania wierzchnie 10

Ubrania z łupkami 11

Ubrania z łupków 12