Białe buty do ślubu

Wybór obuwia - ważny moment w tworzeniu strojach ślubnych. Nie jest tak proste, jak się wydaje, podnieś stylowe, wygodne buty, w stosownych przypadkach.

Białe buty ślubne: co powinno być?

Nie jest konieczne, aby odłożyć zakup butów ślubnych,lepiej go kupić wraz z strój, tym bardziej, że w chwili obecnej, wiele salonów oferuje kompleksowe podejście do wyboru sukienki dla pary. Kilka porad, które pomogą Ci stać się Kopciuszek na balu i nie stracić buta:

  1. Piękno i elegancja nie trzeba anulować komfort. Jeśli buty lub sandały będzie pocierać stopy, naciskać, kopać, twoje myśli będą daleko od wesela.
  2. Buty mogą zepsuć strój, więc wybrać je nie tylko na zasadzie „like-niechęci”, ale również „fit-nie nadaje.”
  3. Nietypowe buty mogą być atrakcją weselaKostiumy i uczynić go niezapomnianym. Na przykład, modne białe buty ślubne w 2013 roku zostały uznane buty z plisami, różne ozdoby i klamrami.
  4. Jeśli fundusze nie pozwalają kupić buty na jeden dzień, preferują model, który można umieścić na i po ślubie.
Od co się ubrać?

Projektanci polecam nosić białybuty z sukni ślubnej, garnitur beżowy, srebrny, biały, różowe kwiaty. Ale wcześniej, aby kupić białe buty do tej samej sukience, porównaj kolory - mogą być bardzo różne. Ton białego ubrania i buty muszą być idealne.

Jeśli rozmiar stopy panny młodej jest więcej niż 39, to jest wartepołączyć te buty tylko z długich sukniach. Dziewczęta, które nie są używane do noszenia wysokich obcasów, może być wskazane, aby nosić białe buty ślubne z pięty klina. Po pierwsze, są one trend sezonu, a po drugie, robią szczuplejsze sylwetki i pomóc utrzymać się w dobrym nastroju całą uroczystość.

Białe buty ślubne 1

Białe buty ślubne 2

Białe buty do ślubu 3

Białe buty do ślubu 4

Białe buty do ślubu 5

Białe buty ślubne 6

Białe buty do ślubu 7

Białe buty ślubne 8

Białe buty do ślubu 9