Szerokie paciorkami bransoletki

Koraliki są unikalne w swoim materiale. Produkuje różnorodne biżuterię: od łagodnego powietrza do wesel i kulek graduacyjnych, do specyficznych i lekko agresywnych, które tak kochają nosić prezentowane subkultury. I szerokie bransoletki z nich można bezpiecznie przypisać do najbardziej popularnych akcesoriów.

Szerokie bransolety kulkowe - odmiany

Ozdoby te można warunkowo podzielić według metodyTkactwo i rozmiar perełek. Także mistrzowie wybierają inną kombinację kolorowych perełek i oczywiście gęstość tkania. W rezultacie otrzymujemy wiele wzorów biżuterii.

  1. Trójwymiarowa bransoleta z koralików. Takie ozdoby są zwykle wykonane bezPonieważ technika tkania obejmuje zdolność do rozciągania produktu. Bransoleta objętościowa z koralików jest pleciona za pomocą tak zwanej techniki równoległej nizaniya. Wyglądają oryginalne kombinacje kulek o różnych kolorach, rozmiarach i teksturach.
  2. Bransoletki z kulek z obrazem. Tutaj, oczywiście, fantazja nie jest szczególnaJest ograniczony. Istnieje wiele sposobów na zapinanie szerokich bransoletek, ale za każdym razem jest to ekskluzywna dekoracja, ponieważ używasz kombinacji kolorów, rozmiaru i koralików. W modnych bransoletach z kulek z wzorem często używają motywu kwiatowego, obrazów kształtów geometrycznych, czasem jest to przejście od ciemniejszej do lekkiej.
  3. Bransoletki są koralikami. Ten pogląd jest bardzo podobny do uprzęży loriana, który jest noszony na szyi. Może być również wykonany bezpośrednio przez objętość dłoni, lub trochę dłużej i noszony w dwóch rzędach.
  4. Bransoletki wykonane z dużych koralików. Duże koraliki są najczęściej używane do tkania specjalnego. Bransoleta z siatki perełek wygląda łagodnie i powietrznie, takie biżuteria jest zwykle oferowane jako akcesoria weselne.
  5. Haftowana bransoleta z koralikami. To najtrudniejszy i najbardziej pracochłonny rodzaj pracy. Gruba bransoletka z koralików składa się z podstawy, na której szyje się jeden po drugim. Ponadto, oprócz perełek, w tej technice często stosuje się duże kamienie, duże kulki i trąbki.

Wide Beads Bracelets 1

Szerokie bransoletki z perełkami 2

Szerokie bransoletki z perełkami 3

Szerokie bransoletki z perełkami 5

Szerokie bransoletki z perełkami 6

Szerokie bransoletki z perełkami 4

Szerokie bransoletki z perełkami 7

Szerokie bransoletki z perełkami 8

Szerokie bransoletki z perełkami 9