panda pajama

Japonia przyszła do nas nie tylko z kimono, herbatyceremonia i wspaniałe dzieła Hayao Miyazaki. Kigurumi - kostiumy zwierząt i postaci z kreskówek - stały się szalenie popularne w krajach europejskich. Najbardziej popularna jest panda piżamy.

Co to jest?

Kigurumi w Japonii odnosi się do artystów ubranych wpełny strój postaci lub bestii. Są często przyciągane do pracy z dziećmi w dużych centrach handlowych, prezentacjach w parkach tematycznych i festiwalach anime. Sama kombinezon nazywa się tym samym co artysta.

Zaczęliśmy używać kigurumi jako piżamy. Początkowo nie miał być. Po prostu idź ulicą w tak nieszczęśliwy sposób i przyzwyczaili się do wspaniałej i śmiesznej roli ślicznej bestii - naprawdę chcesz. Więc przystosowali się do domowych ubrań.

Kigurumi wygląda jak kombinezony z kapturem, na których usytuowane są oczy i uszy. Za ładnym i dotykowym szyją szyte. Funkcje

Panda garnitur z pandy jest dobre dla jejwielofunkcyjność. W tym celu można wykonywać prace domowe (w tym celu należy wybrać opcję nie zbyt dużą), spać lub po prostu leżeć przed telewizorem.

Produkowane są prawie wszystkie kombinezony z fleece -przyjemny, miękki i ciepły materiał. Wiąże się to z jeszcze jedną zaletą - w zimie zimno będzie szczególnie przytulne i ciepłe. Fleece zachowuje się pięknie podczas mycia, a rzeczy zachowują nowy wygląd przez długi czas. Garnitur jest dogodnie zamocowany z przodu za pomocą zamka błyskawicznego lub przycisków.

Modele

Warianty kombinezonów są ogromne. Niektóre z najpopularniejszych: piżamy w postaci pandy królewskiej (białej i czarnej) lub czerwonej pandy. Ten ostatni, ze względu na fakt, że sama panda nie jest powszechna w naszym klimacie, wiele osób często mylono z szopem lub lisem.

Zwykle kigurumi wygląda jak kombinezon, ale dla wygody domowego użytku, producenci uwalniają je w postaci zestawu: spodnie i kurtkę na wężu z kapturem.

Wersja letnia - kombinezony - piżamy panda z cienkiej runa. Ten model ma krótkie spodenki-spodenki nad kolano i krótką rękaw. I, oczywiście, kaptur.

Dla całej rodziny

Z powodu szalonej popularności, kigurumi możeznaleźć dla każdego. Panda pajama damska - idealna na prezent dla przyjaciela lub siostry. Prawie wszystkie modele są tak uniseksowe - odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Różnica może być dodatkowym udoskonaleniem modelu (na przykład sercami na kolanach). Szczególnie miły wygląd piżamy dla dzieci.

panda panda1

panda panda2

panda panda3

panda panda4

panda panda 5

panda panda 6

panda panda7

panda panda 8

panda panda9