piżama jednorożca

Od dzieciństwa każdy chciał przynajmniejprzez chwilę znajdzie się w bajce, w fantastycznym świecie, w którym wszystkie nasze marzenia ożywają, a nierzeczywistość staje się rzeczywistością. Niech sceptycy mówią, że to niemożliwe, że głupio jest marnować swój czas na coś, co nigdy nie stanie się rzeczywistością. Ci, którzy wciąż wierzą, że nawet najzwyklejszy dzień można przekształcić w magię, wiedzą: wymaga to tak mało. Bajka składa się z małych przedmiotów, a jeden z jej elementów może stać się zwykłym ubraniem. Zwłaszcza jeśli jest to piżama z wizerunkiem uroczego jednorożca, który sam może spełnić nawet najskrytsze pragnienia.

Piżama damska - kombinezon "Unicorn" lub kigurumi

Z początku niezwykle piękne ubrania do spaniawizerunek ulubionych postaci z kreskówek został stworzony dla dzieci. Nie tak dawno temu świat widział kigurumi, pełnowymiarowy garnitur, który może służyć jako piżama i domowe ubrania. Najbardziej interesujące jest to, że w Japonii w takich ubraniach wielu nie wahaj się pojawić na ulicy. Ponadto organizowane są imprezy, których ubiór jest zabawną piżamą.

Najważniejszą rzeczą w tym ogólnym jest to, że w nimnie tylko ciepły, przytulny, ale także atrakcyjny. Jeśli więc w najbardziej nieoczekiwanym momencie ktoś Cię odwiedza, nie musisz biegać po mieszkaniu w poszukiwaniu odpowiedniego spotkania dla przyjaciół ubrań. Będziesz najsłodszym strojem piżamy na świecie w postaci jednorożca, którego piękno nie może wywołać uśmiechu, nawet od samego ponurego człowieka.

Małe niuanse

Na dziś, czego tylko ty nie spotkaszpiżamy-jednorożce: z wybrzuszonym brzuszkiem i dużymi uszami oraz olbrzymim miękkim rogiem na masce. Wszystko to oczywiście dodaje szczególnego uroku ubraniom, ale, jak widzisz, spanie w nim nie będzie bardzo wygodne. Dając pierwszeństwo temu kostiumowi, ważne jest, aby pamiętać, że w nim prawie nie będzie można spać spokojnie, ale dlatego, że piżama "Unicorn" z dowolnymi obszernymi detalami lepiej jest nosić jako odzież domową.

Jeśli naprawdę lubisz zwykłą piżamę, składającą się ze spodni i swetrów, które zdobią małe wizerunki czarodziejskiego konia, to nie przeszkadza ci to w zasypianiu.

Ważne jest, aby pamiętać o właściwym doborze materiału, odktóry stworzył ubrania do spania. Przede wszystkim powinna to być naturalna tkanka, dzięki której skóra nie zacznie swędzić, a ciało będzie mogło oddychać. Jeśli kompozycja jest syntetyczna, jej zawartość nie powinna przekraczać 15%.

piżamy jednorożce1

piżamy jednorożce2

piżama jednorożca3

piżamy jednorożce4

piżama jednorożca5

piżama jednorożca6

piżama jednorożec7

piżama jednorożec8

piżama jednorożca9