piżama kigurumi

Kigurumi, jeśli przetłumaczone dosłownie z japońskiego,brzmi jak "lalka wzrostu". Te niezwykłe i zabawne piżamy z kigurumi często można zobaczyć u artystów, którzy przedstawiają różne zwierzęta z bajek, kreskówek i anime.

Japończycy poszli jeszcze dalej i oniosobny trend w modzie, który wykorzystuje piżamy jako odzież codzienną. U nas kigurumi zbyt szybko zdobędzie popularność wśród młodzieży. Japońska piżama kigurumi będzie dobrym prezentem dla niezwykłej osobowości.

Jak wybrać kigurumi?

Dość często piżamy kojarzą się ze snemi ciepły koc. Możemy w nim spędzić całe weekendy w domu. Ale projektanci z Japonii zdecydowali, że taki banalny zestaw powinien być urozmaicony iw rezultacie na światło pojawiło się piżamy kigurumi.

Nazwa jest niezwykła, ale wygląda na taką piżamębardzo zabawne. Wybierając damskie piżamy kigurumi, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zwykle jest to welur lub polar, są też piżamy z weloshofta i poliestru. Jakość jest ważna, ponieważ dobór materiału zależy od Twojej wygody podczas noszenia piżamy. Tkanina powinna być przyjemna dla skóry. I, oczywiście, zwracaj uwagę na wzrost.

Kobiety kigurumi są dobre, ponieważ mogą one być noszonejako piżama na nagim ciele, ale także można ją nosić na ubraniu, aby się rozgrzać. Cóż, jeśli masz kostium lub imprezę piżamy, to jest to po prostu konieczne.

Czym jest kigurumi?

Takie piżamy są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dziecidla dorosłych. A każdy z nich wygląda bardzo zabawnie. Ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: jeśli piżama szyte jakości, to jest bardzo wygodny w takim stroju, aby uzyskać wspaniały wieczór w fotelu z książką lub po prostu spędzać czas w domu.

Kigurumi dla dziewczynek są szyte w postaci kombinezonu,mając wolny ogon. Takie ubrania muszą mieć kaptur, który przedstawia zabawną twarz zwierzęcia. Zazwyczaj zwierzęta są przedstawiane w stylu anime i mają ogromne oczy.

Istnieją dwa rodzaje takich piżam w kroju, jeden z nichktóry może być długi, pełnej długości, z nogawkami i rękawami. Ale są też opcje, wykonane w postaci małych szortów i krótkich, kilku centymetrowych rękawów.

Trendy w modzie

W każdym ubraniu są modne trendy i te piżamy,oczywiście nie jest wyjątkiem. Piżamy kigurumi w wizerunku jednorożca dla dziewcząt są, wraz z wizerunkiem lemura, najmodniejszym. A na poparcie tego, że takie rzeczy są popularne, można oglądać całe festiwale kigurumi w Japonii, a także w Kanadzie i Ameryce. W końcu te ubrania mogą z łatwością przekształcić cię w niedźwiadka lub uroczego pingwina i mogą sprawić, że będziesz śmieszną zebrą lub śmiesznym dinozaurem.

Niezwykłe użycie

Co jeszcze możesz powiedzieć o Kigurumi? Właśnie to piżama zaczęła używać bardzo niecodziennie. Teraz jest to trend ośrodków narciarskich, gdzie nosi się go na ciepłym kombinezonie lub kombinezonie snowboardowym. I takie ubrania, ze względu na ich właściwości zatrzymywania ciepła, służą jako doskonałe uzupełnienie obowiązkowego zestawu na zjazdach.

Jedna osoba w tej formie wygląda śmiesznie, ale grupa snowboardzistów w kigurumi, biegnąca po zboczu - spektakularne oczarowanie. Takie zejście wywołuje uśmiech u wszystkich wokół ciebie i podnosi nastrój przez długi czas.

Na różne festiwale i imprezy takie piżamyrównież niezastąpione, ponieważ są w stanie szybko stworzyć odpowiedni obraz. Możesz wyglądać zabawnie i uroczo, ale możesz też udowodnić sobie, ubieranie przerażającego (do tego stopnia, oczywiście) tygrysa.

piżama kigurumi1

piżama kigurumi2

piżamy kigurumi3

pyjamas kigurumi4

piżamy kigurumi5

piżama kigurumi6

piżamy kigurumi7

piżamy kigurumi8

piżama kigurumi9