Denim sukienki

W damskiej garderobie pojawiły się buty na klinachPoczątek XX wieku jednak szczyt jego popularności przypadł na 70. czasy aktywnego rozprzestrzeniania kultury hipisowskiej. Dzisiaj takie modele są nie mniej ważne. Projektanci znanych marek często używają obuwia tego stylu w sezonowych kolekcjach. Tajemnica popularności jest prosta. Czai się w niewiarygodnym komforcie, który nie może zapewnić butom obcasów lub szpilek.

Tankietka - wygoda i stylowy design

Buty i sandały na klinie mogą być znazywać się uniwersalnym obuwiem. Wygodny but i wytrzymała podeszwa pozwalają używać go do aktywnego codziennego noszenia. Podeszwa w postaci gładko zwężającego się klina wizualnie wydłuża nogi i sprawia, że ​​są bardziej smukłe. Nogi kobiet o dużych rozmiarach stóp w pięknych butach na klinie wydają się bardziej eleganckie.

Obuwie dżinsowe na kliniemiejsce w kolekcjach mody wielu marek. A jeśli pod koniec ubiegłego wieku takie modele były nieodzownym atrybutem stylu etno, dziś dżinsy otwarte i zamknięte buty na klinie są używane w zespołach o różnych stylach.

Różnorodność opcji

Najpopularniejsze modele butów na klinie:

  1. "Espadryle" - dżinsowe buty na klinie,ozdobiony gęstym sznurem warkoczu. Model ten może być wyposażony w kilka skórzanych pasków, zapinanych wokół kostek. Ta opcja jest szczególnie popularna w lecie. Doskonale łączy się z sarafanami, krótkimi spodenkami i lekkimi spodniami.
  2. Obuwie dżinsowe na klinie z ćwiekami, nitamilub cyrkonie - bardziej efektowna opcja. Nadaje się do spotkań z przyjaciółmi i imprez tematycznych. Świetnie wyglądają na prostych dżinsach, krótkich i długich, pięknych sukienkach.
  3. Klasyczne niebieskie dżinsy w formie lakonicznej mogą być używane jako wersja codzienna lub biurowa.

Obuwie ze stójkami 1

Obuwie ze stójkami 2

Obuwie ze skóry drelichowej 3

Obuwie ze skóry drelichowej 4

Obuwie ze stójkami 5

Obuwie ze stójkami 6

Obuwie ze skóry drelichowej 7

Obuwie ze skóry drelichowej 8

Obuwie ze skóry drelichowej 9