sandały letnie kliny

Latem chcę nosić wygodne, otwarte i łatwebuty. W końcu ciepło wyczerpuje się tak bardzo, że żadna noga nie wytrzyma wysokiego obcasa, ale ty też nie chcesz odmówić sobie elegancji. W tym przypadku na ratunek przychodzą letnie sandały na klinach. W tym sezonie są również istotne, a nawet nabierają rozpędu.

Sandały damskie na klin

Projektanci letnich butów z roku na rok proszą fashionistów o nowe i nowe modele. Sandały na klinie przychodzą:

  1. Skórzane sandały na klinie. W tym modelu stopa nie będzie się pocić, a jakość skóry pozwoli na noszenie ich przez więcej niż jeden sezon.
  2. Zamszowe sandały na klinie. Miękkie modele, świetnie wyglądają na stopie;
  3. Denim sandały na klinie. Idealnie nadaje się na dżinsową spódnicę, szorty lub modne dżinsy.

Podeszwa na sandałach jest inna: od małego do prawie 10 centymetrów, a jeśli dodasz więcej obcasów, każda dziewczynka stanie się prawdziwym modelem. Najważniejsze będzie nauczyć się chodzić po nich, ponieważ zbyt wysokie modele mogą narazić cię na upadek.

W tym sezonie są bardzo popularne sandały wiklinowe podeszwy. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie rodzaje tkania, paski szczytów tego sezonu.

Kolory i wystrój

Latem chcesz mieć kolory i żywe wrażenia, więci buty powinny być wybierane zgodnie z tą zasadą: jakie buty i losy. Dlatego możesz bezpiecznie uzyskać jasne soczyste kolory, na przykład czerwone sandały na klinie, na pewno sprawią, że będziesz zwracał uwagę na wiele. W rzeczywistości połączenie kilku jasnych kolorów, które pozwala wybrać kolor dodatkowych akcesoriów do gustu.

Udekoruj te sandały:

  • nity;
  • dekoracje figur geometrycznych;
  • aplikacje;
  • kryształy;
  • Kamienie;
  • łańcuchy;
  • malowanie artystyczne.

Delikatnie i uroczo wyglądające sandały na klin ze wstążkami. Oryginał będzie takim sandałem ozdobionym cierniami i paillettes. W trendzie były i wciąż są sandały na klinie korkowym.

sandały na klinie 1

sandały na klinie 2

sandały na klinie 3

sandały na klinie 4

sandały na klinie 5

sandały na klinie 6

sandały na klinie 7

sandały na klinie 8

sandały na klinie 9