Buty z wysokimi obcasami

Dlaczego kobiety kupują buty obcasy? Być może dlatego, że wyglądają bardziej szczuple z nogami, lub ponieważ chód staje się kobiecy i gładki. W każdym razie wysoka pięta była i pozostaje w modzie. Projektanci są tego świadomi, więc modele pokazują rzadko są zanieczyszczone na płaskiej podeszwie. Teraz ogólnie czuje się, że stylista oszalał. Oferują obcasy, na których mogą wystrzelić tylko wspaniałe akrobacje. Na przykład Mihai Albu zaprojektował buty o wysokości piętowej 30 cm. Nawet żartobliwie nazywali go projektantem butów - drapaczy chmur.

Obuwie damskie na wysokim obcasie muszą być wygodne, w przeciwnym razie kobieta może uzyskać zdeformowane stopy i wzrosty kukurydzy, które są usuwane tylko chirurgicznie.

Wygodne buty z wysokimi obcasami powinny mieć następujące właściwości:

  • mieć odpowiedni wygodny podnośnik;
  • Nie bądź ciasno, inaczej chodzenie nie pozwoli uniknąć dyskomfortu;
  • nie wolno, w przeciwnym razie stopa odejdzie;
  • Pożądane jest, aby buty były wykonane z naturalnych materiałów.

Jeśli chcesz kupić buty z wysokimi obcasami, ale nogi zmęczeni tym szybko, a następnie przejrzyj modele z ukrytą platformą. Platforma zmniejsza obciążenie stopy, utrzymując wysokość pięty.

Co mam łączyć buty z obcasami?

Niektóre dziewczyny popełniają niewybaczalneBłąd - nosić na wysokim obcasie buty ze wszystkimi rzeczami w każdej chwili. W rzeczywistości takie buty mają większe szanse na nieszpory, niż dni wolne, niż na co dzień. Jeśli jesteś gorliwym kochankiem obcasów i nie może bez niego dzień lub noc, wybierz lakoniczne modele o umiarkowanych kolorach: czarnym, brązowym, szarym lub nabiału. Zostaw kolanki, koronki i kwaśne kolory na wieczór.

Piękne buty z wysokimi obcasami stylowyWygląda z sukienkami, spódnicami i spodniami. Daj wysokie kolce na wysokich obcasach i ścisłym garniturze. Z obuwiem jeansowym najlepiej nie nosić, bo to odnosi się do codziennego stylu i sugeruje bardziej wygodne i proste buty.

Buty z wysokimi obcasami 1

Obuwie na wysokich obcasach 2

Obuwie na wysokich obcasach 3

Obuwie na wysokich obcasach 4

Obuwie na wysokich obcasach 5

Obuwie na wysokich obcasach 6

Obuwie na wysokich obcasach 7

Obuwie na wysokich obcasach 8

Obuwie na wysokich obcasach 9