Niskie buty Heel

Wiele dziewcząt może odetchnąć z ulgą,ponieważ teraz nie ma potrzeby balansowania na wysokich obcasach i platformach - w modnych butach na niskich obcasach! Wiele kolekcji znanych projektantów składa się całkowicie z butów, sandałów i butów o obcasie nieprzekraczającym 5-6 centymetrów.

Modne buty na niskim obcasie

Jeśli wcześniej, żadna z kobiet mody nie mogła sobie tego wyobrazićpozwalają wyjść bez wysokiej szpilki do włosów, teraz chętnie noszą niskie modele do każdego stroju. Na szczęście istnieje wiele opcji takich butów:

  • buty do łodzi;
  • Sandały;
  • Sandały;
  • okulary przeciwsłoneczne kobiet;
  • kobiece mokasyny;
  • snajperzy.

Buty na niskim obcasie są bardzo eleganckie iw tymsezon jest niezwykle popularny. Można w nim przejść bez lęku przed zmęczeniem i niedogodnościami, na zakupy, a także z dzieckiem na spacer i do pracy. Jednak modele takich butów nie ustępują pięknu na wysokie obcasy.

Ostatnio wiele narzeczonych zaczęło wybieraćbuty ślubne z niskimi obcasami. W końcu możesz bezpiecznie spędzić cały dzień w nich, a jednocześnie łatwo tańczyć na parkiecie. I nie wysoki obcas nie psuje obrazu, ale wręcz przeciwnie wygląda bardzo elegancko i stylowo.

Modny kolor damskich butów na niskim obcasie

Jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu, topamiętaj, aby uzyskać stylowe buty z niskim obcasem w jasnych nasyconych kolorach. Niebieski, czerwony, zielony i pomarańczowy - to wszystko jest modne i stylowe w tym sezonie. Czarne buty będą znakomitym dodatkiem do stylu biznesowego, ale jasnym szkarłatem lub neonem - idealnym na klubowy strój. Również projektanci oferują buty z oryginalnymi nadrukami: klatka, groszek, kolor lamparta lub pod skórą pytona. Również do dodatkowego wykorzystania dekoracji: koronki, futro, guziki, zamki, ciernie, cyrkonie, koraliki, ozdobne kwiaty. Bardzo piękne i romantyczne wyglądają piękne buty o niskim obcasie z kwiatowym wzorem. Nie trać ich znaczenia i nie wzoruj się na stylu etnicznym.

Buty z niskimi obcasami 1

Obcasy z niskim obcasem 2

Obuwie z niskimi obcasami 3

Niski obcas buty 4

Obcasy z niskim obcasem 5

Obcasy z niskim obcasem 6

Obcasy z niskim obcasem 7

Obcasy z niskim obcasem 8

Buty na obcasie 9