Czarne buty na wysokim obcasie

Każdego roku w gamie butówKilka par czarnych butów jest koniecznie reprezentowanych. Jaka jest tajemnica tego pozornie prostego i nieskomplikowanego buta? W końcu można kupić jasne kolorowe buty z dużą ilością rhinestones i nadruków, koronek i wykończeń. Faktem jest, że czarne buty na wysokim obcasie to uniwersalne obuwie, nadające się do noszenia w biurze iw nieformalnej uroczystej atmosferze. Wielofunkcyjność tego buta stała się jej głównym atutem i pod warunkiem, że jej sława była porównywalna tylko z czarną sukienką.

Czarne damskie buty na obcasie

Dziś buty są obcasy znalezione w kolekcjachWielu projektantów. Klasyczne obcasy czarne są używane jako buty na buty, a bardziej interesujące modele o niezwykłych wykończeniach i kształtach służą jako niezależne akcesoria, które mogą odgrywać kluczową rolę w obrazie. Tak więc, na przykład, buty z koronkowym wykończeniem z D & G przyniesie dotyk zmysłowości, a lakoniczne czarne buty z czerwoną podeszwa z Louboutin podkreślą seksualność obrazu.

Jakie buty wybrać spośród prezentowanych modeli? Tutaj musisz słuchać zaleceń stylistów:

  1. Między pięknem a praktycznością. Ten wybór dotyczy wielu kobiet mody. Czarne buty ze skóry obcasy nie wymagają starannej pielęgnacji, ale stały się już trochę nudne, ale czarne buty z zamszu są eleganckie, ale wymagają ciągłego czyszczenia.
  2. Wygoda. Wysoka jest pięta, która składa sięWięcej niż 10 cm długości. Taka wysokość może mieć negatywny wpływ na komfort noszenia, więc pięta powinna być bardzo starannie dobrana. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem są czarne buty o stabilnej grubej pięty lub ukrytej platformie. Zostaw szpilkę na specjalny przypadek.
  3. Oryginalność. Jak wyróżniać się przy użyciu czarnych butów? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dekorację butów. Może być stosowany do nitowania, kryształy i wsunięcie klamer koronki mesh i Serweta skóry. Specjalne chic - czarne lakierki buty z obcasami.

Wybierając buty, spróbuj wybrać uniwersalne modele, które będą pasowały do ​​podstawowej garderoby. Jasne i nietypowe modele kupują jako dodatek do klasycznej pary butów.

Czarne buty na wysokim obcasie 1

Czarne szpilki 2

Czarne buty na wysokim obcasie 3

Czarne buty na wysokim obcasie 4

Czarne buty na wysokim obcasie 5

Czarne buty na wysokim obcasie 6

Czarne buty na wysokim obcasie 7

Czarne buty na wysokim obcasie 9

Czarne buty na wysokim obcasie 8