Obuwie na Wysokie Obcasy

Wszystkie modne kobiety mają w szafie na buty bardzowysokie obcasy, i pomimo ewentualnego dyskomfortu podczas noszenia, uważają je za najbardziej lubiane i eleganckie w szafie. Ich wierzenia potwierdzają fotografie gwiazd, które często uzupełniają swą szafę inteligentnymi markowymi butami na pięcie.

Modne buty na wysokim obcasie

Nowoczesne domy mod oferują swoim klientomróżne buty o ciekawej konstrukcji. Niektóre z nich nie nadają się do noszenia i są tworzone tylko dla przejawów fantazji projektowych. Tak więc, delirium Armadillo stworzyło buty o najwyższych pięterach, których wysokość wynosi 25 cm. Krytycy nawet żartobliwie nazywali je koszmarem manekinów, gdyż bardzo trudno im w nich wejść. Christian Labuten pokazał również kreatywność i stworzył "buty dla tancerzy". Na zewnątrz są bardzo podobne do butów typu pointe i chodzą po nich, musisz posiadać profesjonalne umiejętności baleriny.

Projektanci mody z dobrym poczuciem humorufajne buty z wysokimi obcasami. Wykonują piętę w postaci łańcuchów, gwoździ, a nawet kręgosłupa, co powoduje, że produkty nabiorą absolutnie niesamowitego futurystycznego wyglądu.

Stylowe buty na wysokim obcasie: nosić czy nie?

Oczywiście wysokie piętę dodaje kilkacentymetry wzrostu i zauważalnie zmienia postawę, a nawet poczucie własnej wartości kobiety, ale są chwile, kiedy nawet najbardziej strome buty z wysokimi obcasami wyglądają bez smaku i śmieszności. Dzieje się tak, gdy:

  • Wysokie obcasy w połączeniu z platformą noszone są codziennie;
  • Buty są wprowadzane w niewłaściwą sytuację (na rynku lub długim chodzie);
  • odzież nie pasuje do eleganckiego stylu butów;
  • dziewczyna nie wygląda dobrze.

Należy pamiętać, że piętę zobowiązuje do przestrzegania pewnych norm. Fryzura i makijaż powinny być bez skazy, strój - być elegancki i nie obejmuje elementów sportowych.

Buty na wysokim obcasie 1

Wysokie Obcasy Heel 2

Wysokie Obcasy Heel 3

Buty na wysokim obcasie 4

Wysokie Obcasy Heel 5

Wysokie Obcasy Heel 6

Buty na obcasie 7

Buty na obcasie 8

Buty na obcasie 9