Sandały na niskim klinu

Sandały damskie na niskim klinu są bardzowygodne letnie buty i wspaniała alternatywa dla modeli na uwodzicielskich obcasach. Mogą być jasne, praktyczne, stylowe i uwodzicielskie. Różnorodność wzorów rośnie każdego roku, więc są one istotne w każdym sezonie wiosenno-letnim.

Modele sandałów

Najpopularniejsze sandały na niskim klinuSą wykonane ze skóry, zamszu lub gęstej tkaniny. Mogą to być wieczór, miasto lub nawet w stylu sportowym. Dzisiaj wszystkie znane marki produkują kolekcje z udziałem wygodnych sandałów na małym klinku. Na przykład marka Charlotte Olympia prezentowała w jednym z najnowszych kolekcji kilka sandałów. Niektóre z nich zostały wydane w stylu marynarki wojennej - niebieskiej i biało-niebieskiej paski; Ten sam model został również przedstawiony w kolorze czerwonym. Inna stylowa wersja w kolekcji ma tkaninę z indyjskim wydrukiem i czerwonym klinem. Takie buty są doskonałym wyborem do stworzenia letniej szafy.

W świecie mody są również oryginalne modele sandałów na cienkiej klin. Więc w 2011 r. Nastąpił szczyt popularności modeli nietypowych, które różniły się:

  • Nietypowe skręty;
  • Forma klinowa;
  • Kolor i nadruk z góry.

Sam klin został ozdobiony krawędzią liny, materiałem,Imitowanie skóry węża, drzewa i wiele innych. Niektóre z tych technik są dziś aktualne. Przede wszystkim mówimy o liny. W tym samym czasie może być zalotny (z łuki, figlarny wzór) lub ścisłe, biznesowe (czarny zamszu, gładka skóra bez zbędnych dekoracji).

Sandały na cienkim klin nie są mniej wygodne niżNa szerokim, a idealnie ślizga nogi i postać jako całości, więc przy wyborze butów nie bój się eksperymentować i mierzyć wszystkich potrzebnych modeli.

Sandały na niskim klinu 1

Sandały na niskim klinu 2

Sandały na niskim klinu 3

Sandały na niskim klinu 4

Sandały na niskim klinu 5

Sandały na niskim klinu 6

Sandały na niskim klinu 7

Sandały na niskim klinu 8

Sandały na niskim klinu 9