Zamszowe sandały kliny

W tym roku najważniejsze były buty na klinTendencja do butów. Otwarte letnie sandały są szczególnie popularne. Wyglądają znacznie bardziej elegancko niż ich bracia "jesieni i zimy" na butach, ponieważ cienkie paski i nasycone kolory nie ważą ciężkich śliskich butów. Bardzo ładne sandały zamszowe na klin. Ze względu na aksamitne wykończenie ich tekstura staje się bardziej interesująca i oryginalna.

Wybierając sandały na klin zamszu

Główną zaletą tego modeluJest w wykończeniu zamszu. Ma doskonałe odwzorowanie kolorów, więc odcienie są nasycone i głęboko. Zastanówmy się, jaka paleta kolorów jest prezentowana w kolekcjach nowoczesnych marek:

  1. Ciemne odcienie. Bardzo elegancki i skuteczny wygląd czarno-niebieskiSandały na klin. Ich bogaty kolor połączony z pierwotnym wystrojem wygląda arystokratycznie, a jednocześnie jest sexy. Bardzo modne są buty, których klina jest przycięta integralną szmatką z zamszu.
  2. Jasny zakres. Tutaj możesz wybrać suede sandałybiały i beżowy. Wyglądają delikatnie i trochę naiwnie. Należy jednak pamiętać, że takie buty muszą być czyszczone często, a obecność zamszu kończy się znacznie skomplikuje proces dbania o buty.
  3. Oryginalne kolory. Jeśli jesteś zmęczony uniwersalnymi butami iTen sam sandał, nadszedł czas, aby wybrać na nietypowe odcienie. Wystarczy, aby spojrzeć na czerwone sandały zamszowe na klin. Można je nosić z koktajlową suknią lub stylowym strojem. Oryginalne zielone sandały zamszowe na klin można wykorzystać do stworzenia obrazu w stylu Boho lub Etnicznych.

Należy pamiętać, że buty z zamszu są odpowiednie do letniej pogody. W przeciwnym razie lepiej wybrać buty lub sandały ze skóry.

Suede sandały na klin 1

Suede sandały na klin 2

Suede sandały na klin 3

Suede sandały na klin 4

Suede sandały na klin 5

Suede sandały na klin 6

Suede sandały na klin 7

Suede sandały na klin 8

Suede sandały na klin 9