Obuwie bez pięty

Przez kilka sezonów z rzędu buty na niezwykle wysokim obcasie pozostają na szczycie mody. Jednak powodują całe problemy:

  • Varicosity;
  • krzywizna stopy i stóp;
  • Bóle pleców;
  • krzywizna kręgosłupa.

Aby uniknąć tych objawów, należy okresowo nosić buty damskie bez pięty.

Rodzaje butów damskich bez pięty

Nowoczesne projektanci oferują następujące modele butów na płaskiej podeszwie:

  1. Mokasyny i ich odmiany. Na zewnątrz przypominają wygodne kapcie, któreIdealny do stylu casual. Klasyczne mokasyny wykonane są z miękkiej skóry lub zamszu. Asortyment obejmuje również nowoczesne prototypy mokasynów: topsiders, saperów, espandrilles. Modele te odznaczają się obecnością specjalnych koronek, podeszew i innych małych detali.
  2. Letnie buty damskie bez pięty. Sandały są najpopularniejszym modelem. Mają gęstą wytłaczaną podeszwę, która podpiera stopę i zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. Potrzebne są również klapki, klapki, sandały, mieszkania baletowe i trampki tekstylne.
  3. Modne buty bez pięty. Niektórzy projektanci postrzegają definicję"Buty bez pięty" są zbyt dosłownie i po prostu pozbawione klasycznych butów na platformie wspomagającej szpilki. Równowaga uzyskuje się dzięki zakrzywionemu klinowi, który równomiernie rozkłada ciężar na obuwie.

Co to jest niebezpieczne buty bez pięty?

Okazuje się, że buty, zupełnie pozbawionepięta mogą spowodować zakrzepowe zapalenie żył, rozwój przekrój podłużnych płaskich płyt, a nawet przepukliny. W związku z tym chorób stóp radzą sobie naprzemiennie buty bez przechyłu i butów na wysokich obcasach, lub do noszenia sandały, obuwie lub niskie (3-4 cm), obcasy.

Buty bez obcasów 1

Obuwie bez obcasów 2

Buty bez obcasów 3

Buty bez obcasów 4

Buty bez obcasów 5

Buty bez obcasów 6

Buty bez obcasów 7

Buty bez obcasów 8

Buty bez obcasów 9