Wieczorne buty ze średnim piętą

Wieczór jest długi i dynamicznyNie rezygnuj z wygody, a lepiej jest podnosić buty wieczorowe na średniej pięcie. Spinka oczywiście wygląda niesamowicie, ale niewiele kobiet może się poszczycić zdolnością chodzenia po niej, a nie tańczeniem. Ponadto wysoki obcas to nie wszystko. Jeśli nogi są krótkie lub z kostkami lub zbyt wysoki wzrost, eleganckie buty ze średnią piętą będą wyglądać bardziej harmonijnie.

Buty damskie ze średnią piętą - modą na wygodę

W tym sezonie wielu projektantów dałopreferuje kolekcje butów na niskim i średnim obcasie. Pierwszy nadał ton wiosennej kolekcji Louis Vuitton i Missoni. Ogólny nastrój zyskały takie marki jak Givenchy, Nina Ricci, Donna Karan i inni. Ale projektanci Chanel Fashion House prawie zawsze zawierają w swoich kolekcjach serię butów wieczorowych z niskim obcasem. Nawiasem mówiąc, jeśli przeanalizujemy zbierania ostatnich latach buty, zawsze można znaleźć kilka marek, które wyraziły poparcie dla komfortu i wygody średnim obcasie.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność modeli. Wygodny but i niski obcas sprawiają, że buty są lubiane przez prawie wszystkich, więc noszone są na każdą okazję. Dlatego istnieje wiele wariantów tego obuwia, a także materiałów, z których jest wykonany.

Zalety przeciętnej pięty
  • buty damskie z niskim, średnim obcasem pasują do kobiet w różnym wieku iz różną cerą;
  • Buty z marynarką na średnim obcasie pasują zarówno do strojów codziennych, jak i wieczorowych;
  • wyglądają elegancko i elegancko nawet w rozmiarach większych niż 39;
  • wysokie kobiety, które nie chcą dodawać centymetrów wzrostu, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z łaski pięty, mogą sobie na to pozwolić tylko przez noszenie butów na przeciętnej pięcie;
  • takie buty są uznawane przez ortopedów za najbardziej przydatne do noszenia;
  • Buty wieczorowe ze średnim obcasem będą odpowiednie nawet po kilku latach.

Buty wieczorowe ze średnimi szpilkami 1

Buty wieczorowe ze średnią piętą 2

Buty wieczorowe ze średnią piętą 3

Buty wieczorowe ze średnimi szpilkami 4

Buty wieczorowe ze średnią piętą 5

Buty wieczorowe ze średnią piętą 6

Buty wieczorowe ze średnią piętą 7

Buty wieczorowe ze średnią piętą 8

Buty wieczorowe ze średnią piętą 9