Niskie buty Heel

Nikt nie twierdzi, że wysoka pięta wyglądaIdealny na nogę, ale na codzienne noszenie nie pasuje. Organy ostrzegają, że ciągłe noszenie butów za zbyt wysoką piętą obarczone jest rozwojem wielu chorób. Lekarze zalecają wybór butów na niskim lub średnim pięty. Jeśli uważasz, że buty na niskim obcasie wyglądają bardzo chude, po prostu nie widzisz pięknych butów. Nawet istniała osobna kategoria "obuwia kociaków" - wygodne buty na niskim piętrze. Takie buty można znaleźć w kolekcji Givenchy, Nina Rici.

Przyzwyczailiśmy się do balet, które się włamałyświat mody kilka sezonów temu i do tej pory czują się zupełnie pewni. Przekształcając się z każdym sezonem, pozostają najważniejszymi letnimi butami o niskim pięty.

"Zmniejszenie" piętę stało się wszechobecną tendencjąW świecie mody. Na podium jesienno-zimowych pokazów prawie wszyscy projektanci wierzą, że jesienne buty o niskich obcasach są trendem ostatnich sezonów. Utrzymuje bar Chanel, a wraz z obcasami, zawsze można znaleźć piękne buty na niskim obcasie.

Jak wybrać buty damskie z niskimi obcasami?

Klasyczna zasada, która mówi, cieńszeTkanina - cieńsza pięta, straciła znaczenie ze względu na eleganckie i modne buty z niskim pięty. Baletki i mokasyny, które czasem nie mają piętę, są często noszone z przestronnymi, chiffonowymi sukienkami. Ale eleganckie kapcie z niskopodłogowej łodzi wyglądają dobrze z kombinezonami do spodni. Niemniej jednak istnieją reguły, których należy przestrzegać przy wyborze obuwia.

  1. Obuwie z pięty 0.5 cm lub bez niego powinny być noszone przy krótkich spodniach lub spódnicach powyżej kolan. W przeciwnym razie obraz będzie wyglądał nieco niedbale.
  2. Buty o przechyłu 1-3 cm wyglądają dobrze z dowolnym ubraniem, więc taka wysokość pięty jest najbardziej pożądana.
  3. Jeśli masz mały podnośnik i wąską nogę, wybierz buty za paskiem, ponieważ niskoopieczna łódź będzie wyglądała na niechlujnie.

Obuwie niskie 1

Obuwie niskie 2

Obuwie niskie 3

Obuwie niskie 4

Obcasy z niskim obcasem 5

Obcasy z niskim obcasem 6

Obcasy z niskim obcasem 7

Obcasy z niskim obcasem 8

Buty na obcasie 9