wygodne buty na obcasach

Heel - to jeden z symboli kobiecości i wdzięku. Pięta pomaga stać się nie tylko bardziej elegancka, ale także szczuplejsza, bardziej seksowna. Dlatego większość kobiet wybiera piękne buty na obcasach.

Najbardziej wygodne buty na pięcie - jak wybrać?

Trudno znaleźć kobietę, która nie wie, jak to zrobićCzasem trudno jest spędzić cały dzień w wysokich butach, jak nogi się męczą, a palce stają się odrętwiałe. Tak, nosząc takie buty podczas uroczystego wydarzenia, dziewczęta często pozbawiają się możliwości tańca i aktywnego spędzania czasu. Ale tak się dzieje tylko z tymi, którzy błędnie wybrali buty. Zwróć uwagę, kupując buty na wysokich obcasach w następujących punktach:

  1. But nie powinien powodować bólu i umiaru. W sklepie pamiętaj o chodzeniu po hali i, w dosłownym tego słowa znaczeniu, poczuj, czy model Ci odpowiada.
  2. Idealny dla zdrowia stopy i kręgosłupa to wysokość obcasa nie większa niż 7 cm. Dlatego wybierając buty na każdy dzień, nie zapominaj o tej zasadzie.
  3. Nie ominąć butów na niskim obcasie -projektanci wymyślają wystrój i style, które mogą konkurować z modelami o wysokiej jakości. Nawiasem mówiąc, często niedogodność nie zapewnia pięty, ale nieprawidłowe obliczenie obciążenia stopy.
  4. Najbardziej wygodna forma skarpetki jest zaokrąglona - i palce bez odcisków i pończoch bez dziurek.
Na co zwrócić uwagę?

Najlepszym typem obcasa jest pisaniepięta. Pożądane jest, aby nie była pokryta skórą lub innym materiałem, chyba że, oczywiście, nie będziesz nosić tego buta tylko po drodze. W przeciwnym razie nasze drogi będą miały swój nieprzyjemny interes, a wkrótce obcasy staną się rozdarte i odrapane.

Zwróć uwagę na podeszwę - powinnalekko uginając się, jeśli masz na nią wpływ - stopa pozostanie także ruchoma, w związku z czym środek ciężkości zostanie rozdzielony, a przez cały dzień będziesz czuł się szczęśliwy i szczęśliwy.

wygodne buty na obcasach 1

wygodne buty na obcasach 2

wygodne buty na obcasach 3

wygodne buty na obcasach 4

wygodne buty z obcasem 5

wygodne buty z obcasem 6

wygodne buty na obcasach 7

wygodne buty z obcasem 8

wygodne buty z obcasem 9