Obuwie - jeden z najważniejszych przedmiotów w szafiekażda fashionistka. W zależności od modelu mogą być różne zmiany chodu, stworzyć sobie niezwykły sposób, aby podkreślić swoje atuty i ukryć wady, jak również wizualnie transformacji. Oczywiście, najpiękniejsze modele zawsze były, są i prawdopodobnie będą buty z obcasami. To akcesorium daje szczególną łaskę, wdzięk i kobiecość. Niemniej jednak, aby wybrać buty na pięcie, konieczne jest kompetentne. Gwarancją całego udanego wizerunku jest wygoda butów. Chodzi o wygodne buty na obcasach i zostaną omówione.

Wygodne buty na wysokim obcasie. Wybierając modele na wysokim wzniesieniu, wartoupewnij się, że możesz pozostać w nich przez długi czas. Jeśli pociąga cię wysoki trzpień, wtedy zrekompensuj wysokość ukrytej lub gładkiej platformy. Zwężone skarpetki starają się wybierać umiarkowane, a także na platformie. Nie dostaję długiego wąskiego nosa, jest to bardzo niewygodne, a ponadto od dawna nie jest modne. Najbardziej komfortowe buty na wysokim obcasie to modele z grubym lub kwadratowym podnośnikiem.

wygodne buty z obcasem1

wygodne buty na obcasach2

wygodne buty na obcasach3

Wygodne buty na niskim obcasie. Wybór modeli na niskim wzroście jest znacznie szerszy,Ponieważ niski obcas rzadko przynosi dyskomfort. Nawiasem mówiąc, niski obcas ma nie więcej niż pięć centymetrów wysokości. Najbardziej wygodne modele to buty na obcasie w formie kostki, okularów, a także szeroka podkowa o wysokości nie większej niż dwa centymetry.

wygodne buty z obcasem4

wygodne buty na obcasach5

wygodne buty z obcasem6

Jak wybrać wygodne obcasy?

Wygoda butów wpływa na wiele czynników. Po pierwsze, rozmiar powinien być odpowiedni. Można to ustalić przez dopasowanie. W takim przypadku model nie powinien wisieć na stopie, ale nie należy go ściskać. Po drugie, ważna jest tekstura butów. Wybierz miękkie naturalne materiały. Ten wybór gwarantuje brak odcisków i modzeli. Po trzecie, buty powinny dobrze pasować do nogi. Ponieważ uczucie "Kopciuszka" przynosi wielki dyskomfort i może zepsuć ogólnie cały obraz i nastrój. Po czwarte, zwracaj szczególną uwagę na piętę. Które buty na pięcie są najbardziej wygodne, już wiesz. Teraz zwróć uwagę, że pięta nie opuszcza, co mówi o sile podbicia. I oczywiście wybierz buty wysokiej jakości, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych kosztów i uszkodzenia butów w najbardziej nieodpowiednim momencie.

wygodne buty z obcasem7

wygodne buty z obcasem8

wygodne buty z obcasem9