buty na wysokim obcasie

Buty na klinze są jednym z najbardziej popularnych iklasyczne buty wyborcze nowoczesna fashionistka. Takie modele zawsze podkreślają wyrafinowanie i elegancję na obrazie. Ale w tym samym czasie buty są uważane za praktyczne i stabilne. Ponadto, elegancki but wygląda bardzo schludnie i nietypowy. W końcu ta opcja łączy zarówno płaską podstawę, jak i podnośnik w tym samym czasie. Dzisiaj projektanci oferują szeroki wybór oryginalnych i ciekawych wzorów. Ale przede wszystkim popyt na wysokie kliny.

Najbardziej modne buty na wysokim klinuModele są rozważane wraz z przejściem małej platformy na wzrost. Taki wybór zawsze przyciąga uwagę innych ze względu na swoją ogromną naturę. Ale w tym samym czasie te buty nie wyglądają na kłopotliwe. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są zamszowe modele klasyczne. Miękki materiał doskonale harmonizuje z podstawą masową. Jeszcze najbardziej niezawodne są wyroby skórzane. Projektanci oferują modne buty na wysokim klinku mangi, korka, poliuretanu, a także kombinowanych materiałów syntetycznych i trwałych.

Jeśli szukasz bardziej zwięzłego i dokładnegoopcja, najlepszym wyborem będą buty na klin w konstrukcji monofonicznej. Jeśli chcesz zademonstrować swój wyrafinowany smak, warto zwrócić uwagę na modele z kontrastującym topem i podstawowym rozwiązaniem. Może to być dwa kolory lub stylowe odbitki.

buty na wysokim obcasie 1

buty na wysokim obcasie 2

buty na wysokim obcasie 3

Z czym nosić buty na wysokim klinu?

Uważa się, że buty na wysokim klinieszydełkowe buty. Stylistki sugerują, że uzupełniają obraz podkreślający smukłe nogi. Dlatego najlepszy wybór szafek dla takich modeli to krótkie spodenki, legginsy legginskie lub legginsy, chude jeansy. Również wysoki klin będzie idealnie uzupełniał obraz krótką sukienką. W tym przypadku będą odpowiednie style prostych lub kształcie w kształcie litery A.

buty na wysokim obcasie 4

buty na wysokim obcasie 5

buty na wysokim obcasie 6

buty na wysokim obcasie 7

wysokie buty klinowe 8

buty na wysokim obcasie 9