buty na wysokim obcasie

Do niedawna wydawało się, że kobiece spinki do włosówPodeszli do tylnego palnika, ustępując miejsca twórczej platformie, płaskorzeźbom podeszwy i schludnym podkładkom. Jednak nie minęło kilka sezonów, ponieważ buty na wysokim obcasie znów są modne. Miłośnicy takich seksownych i eleganckich butów mogą ponownie uzupełnić swój arsenał ulubionym dodatkiem. Jednak nie powinieneś dostać modelu z ubiegłych lat z zakurzonej półki. Mimo wszystko, pomimo tego, że piękny trend powrócił do nowoczesnego stylu, projektanci oferują nowe rozwiązania w zakresie projektowania butów na wysokim obcasie.

Damskie buty na wysokim obcasie

Kolekcje mody obuwia damskiego na wysokim poziomieObcowanie opiera się na głównym nurcie stylu - maksymalizmie. Oznacza to, że minimalna wysokość modalna podkładki wynosi dziesięć centymetrów. Jest taka pięta uważana jest za dużą. Warto również zauważyć, że wybór garderoby na takie buty stał się bardzo lakoniczny. Teraz buty można nosić wieczorem, romantyczne, a także tematyczne kokardki. Inne kierunki nie tolerują takiego ekspresyjnego obuwia, a nie ma nic do powiedzenia, taka niepraktyczna podstawa w wygodnej formie Kazehalna. Zobaczmy, jakie buty są modne na dużym obcasie.

Wysokie obcasy i buty na platformie. Najpopularniejsze są modele uzupełnione wysoką podeszwą w obszarze skarpety. Ta opcja jest również znacznie wygodniejsza. W końcu, dzięki platformie, wysokość pięty zmniejsza się przez odczuwanie.

buty na wysokich obcasach 1

buty na wysokich obcasach 2

buty na wysokich obcasach 3

Buty na obcasach z otwartym nosem. Piękne i kobiece wykończenie butów z wysokim bucie to otwarta powierzchnia palców. Taka decyzja łagodzi surowy styl, dopełniając cebulę romantyzmem i wyrafinowaniem.

buty na wysokich obcasach 4

buty na wysokim obcasie 5

buty na wysokich obcasach 6

Obcasy z otwartym obcasem. Model z otwartym tłem to stylowy wybór na sezon letni. Takie buty doskonale pasują zarówno do surowych obrazów, jak i do codziennych, a także eleganckich zespołów.

szpilki 7

buty na wysokich obcasach 8

buty na wysokich obcasach 9