damskie buty na wysokim obcasie

Buty na wysokim obcasie dzisiaj - obowiązkoweczęść garderoby każdej dziewczyny. Średnio każda płeć piękności ma dwie lub trzy pary różnych rodzajów butów z obcasem, których długość wynosi powyżej 6-7 cm. Takie buty wizualnie dodają wzrostu i narysują sylwetkę. Odpowiednio dobrany model może ozdobić każdy strój.

Jak wybrać idealną parę damskich butów na wysokim obcasie?

Szeroki rozpiętek na wysokim obcasie otrzymał wna początku XX wieku, kiedy włoski Salvatore Ferragano po raz pierwszy wszedł do swojej pracowni pełne wdzięku buty na cienkich wysokich obcasach. Do tej pory, zakres modeli wszystkich rodzajów opcji jest tak szeroki, że czasami trudno jest zrozumieć, która para najlepiej pasuje do twojej garderoby i stylu życia. Kupując buty, zwracaj uwagę na następujące punkty:

  1. Twój wzrost. Dziewczęta o niskim wzroście nie powinny kupowaćbuty na wysokim obcasie. Ponieważ będą one uszkadzać proporcje ciała. Lepiej wybrać wysokość, która wizualnie optymalnie zmniejszy rozmiar stopy i sprawi, że miniaturowy obraz będzie lakoniczny i łatwy. Wysokie dziewczęta mogą być dozwolone i wysokie obcasy, będzie wyglądać harmonijnie z długimi nogami.
  2. Twoja waga i rozmiar ciała. Wybierz buty o grubych i masywnych obcasachto tylko smukłe dziewczyny lub kobiety o lekkiej wadze, ponieważ taka pięta sprawia, że ​​noga jest szersza, a postać przysadzista. Ale eleganckie buty-łódki na wysokich i cienkich obcasach pasują do kobiet mody każdej marki.
  3. Jaki jest cel kupowania butów?. Na przykład czarne buty patentowe na cienkichwysokie obcasy - będą najlepszą opcją zarówno do wieczornego wejścia do restauracji, jak i do wykonania surowego wizerunku. A jeśli podnosisz codzienne buty do biura, zwróć uwagę na klasyczne skórzane buty na wysokich obcasach.

damskie buty na wysokim obcasie 1

damskie buty na wysokim obcasie 2

damskie buty na wysokim obcasie 3

damskie buty na wysokim obcasie 4

damskie buty na wysokim obcasie 5

damskie buty na wysokim obcasie 6

damskie buty na wysokim obcasie 7

damskie buty na wysokim obcasie 8

damskie buty na wysokim obcasie 9