piżama ciążowa

Silny sen jest kluczem do dobrego samopoczuciai wesołość przez cały dzień. Dlatego wiele osób poświęca dużo czasu na wybór materaca, poduszek i pościeli. Ubrania do snu nie były wyjątkiem. Współcześni producenci odzieży domowej wypuścili całe kolekcje piżam, koszulek i innych zestawów do spania.

Ze szczególną ostrożnością musisz wybrać piżamędla kobiet w ciąży. Powinny one nie tylko spełniać standardy jakościowe tkaniny, ale także mieć wygodne cięcie, które nie ogranicza ruchów i nie chwyta brzucha. Kobieta w ciąży powinna czuć się wygodnie i komfortowo w piżamie, skóra powinna oddychać, a tkanka dosłownie "pieścić ciało".

Jak wybrać piżamę do ciąży i laktacji?

Kobiety, które już urodziły lub tylkosą w pozycji, mają pewne cechy ciała, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze piżamy. Ciasne krótkie spodenki, obcisłe t-shirty do spania i seksowne negliżki najlepiej nie nosić - nie dadzą pożądanego komfortu i prawdopodobnie spowodują kompleksowość kobiety w stosunku do sylwetki. Podnieś zestaw bezpłatnych T-shirtów i spodni lub bryczesów. Nie daj się przesadzić będzie szlafrok, idzie do zestawu. Można go rzucać wczesnym rankiem, kiedy jest zbyt leniwy, aby zmienić ubranie, a ukochany wzywa do kuchni, aby wypić filiżankę herbaty.

Matki laktacyjne będą przydatnymi zestawami do piżamyotwarte nacięcia na klatce piersiowej. Dzięki obecności takich cięć, łatwo możesz zabrać swoją klatkę piersiową, aby nakarmić swoje dziecko bez narażania go.

Tkanina na piżamy dla kobiet

Ubrania przeznaczone do spania dla kobiet w ciąży powinny być wykonane z naturalnych oddychających materiałów i minimalnych dodatków syntetycznych. Najlepsze tkaniny na piżamy to:

  • jedwab i satyna;
  • flanela;
  • bawełna;
  • stopka.

Na zimne piżamy dla kobiet w ciąży, wykonane z miękkiej tkaniny frotte. Piżama dobrze się ogrzewa i jest bardzo praktyczna w skarpetkach.

Piżama dla kobiet w ciąży 1

Piżama dla kobiet w ciąży 2

Piżama dla kobiet w ciąży 3

Piżama dla kobiet w ciąży 4

Piżama dla kobiet w ciąży 5

Piżamy dla kobiet w ciąży 6

Piżama dla kobiet w ciąży 7

Piżama dla kobiet w ciąży 8

Piżama dla kobiet w ciąży 9