niebieska spódnica

Biorąc pod uwagę, że trend jest jasny styl, jeden zNajpopularniejsze kolory ubrań stały się niebieskie. Cień ten jest aktywnie używany przez projektantów w kolekcjach nie tylko w sezonie ciepłym, ale także w okresach zimowych i sezonowych. Oczywiście, niebieski kolor zawsze dodaje do wizerunku romansu, delikatności, lekkości. Dlatego jednym z najbardziej popularnych odzieży w tym odcieniu są kobiece piękne modele. Dzisiaj porozmawiamy o jednym z nich - niebieskiej spódnicy.

Niebieska spódnica w podłodze. Jednym z najbardziej ulubionych modeli wielu kobiet mody w PoznaniuNasycony odcień jest kształtem podłogi. Długie spódnice, co do zasady, nie są zwężone. Wręcz przeciwnie, projektanci oferują swobodne cięcie, podkreślając w dalszym ciągu wietrzność tego elementu odzieży.

Niebieska spódnica midi. Najbardziej modnymi, umiarkowanymi modelami pięknego niebieskiego cienia były produkty w kształcie ołówka. Połączenie ostrych i kontrastowych kolorów wygląda bardzo oryginalnie i rzadko.

Krótka bujna niebieska spódnica. Miłośnicy mini-modeli powinni być gotowiszerokiego lub wielowarstwową krawiectwa. To spódnice przedstawił krótką długość. Popularne style niebieskie - Słońce, paczka, plisy uczennica.

Z czym nosić niebieską spódnicę?

Wybierając niebieską spódnicę, należy to zrozumiećUbranie zawsze będzie akcentem w obrazie. Dlatego musi być uzupełniona szafą, a nie odwrotnie. Na zdjęciu z spódnicą nasyconego odcienia, rzeczywistym wyborem będą odzież klasycznych czarnych i białych skal. Również niebieski wygląda świetnie z niebieskim i żółtym. Modnym rozwiązaniem jest niebieski łuk. Ale w tym przypadku cała szafa powinna być ściśle w jednym kluczu. Jedynym wyjątkiem są odzież denim. Buty na niebieską spódnicę można wybierać jako białe lub czarne i pełną skalę. Ponadto, jasne ubrania idealnie pasują do bluzki lekkiej, bluz i bluzek w pasach.

Niebieska spódnica 1

niebieska spódnica 2

niebieska spódnica 3

niebieska spódnica 4

niebieska spódnica 5

niebieska spódnica 6

niebieska spódnica 7

niebieska spódnica 8

niebieska spódnica 9