dzieci Jennifer Lopez

Często dzieci gwiazd są tematemDyskusje dziennikarzy i żółtej prasy. Paparazzi są gotowi oddać miliony, aby co najmniej kilka zdjęć, a redaktorzy popularnych czasopism są niezwykle szczodry nawet na kilka linii. Jednak nie wszystkie gwiazdy umieścić swoje dzieci na wyświetlaczu. Jednym z nich jest słynny amerykański śpiewak i aktorka Jennifer Lopez, która była w stanie ukryć bliźnięta od prawie sześciu lat.

W 2008 r. Pozornie szczęśliwa gwiazdyPary Jennifer Lo i Mark Anthony urodziły się długo oczekiwane bliźniaczki przeciwnej płci Max i Emma. W tym czasie wiele umieścić piosenkarka na piosenkarka bezdzietna. Niektórzy zastanawiali się, czy są dzieci z Jennifer Lopez. Przecież to oszałamiająca gwiazda mogła urodzić dzieci dopiero trzydzieści siedem. Ponadto Lopez okazał się sexy i namiętny, dzięki czemu trudno było uwierzyć w długoterminowe relacje gwiazdy z mężczyznami w ogóle, a nawet o małżeństwie i przemówieniu rodzinnym i nie poszedł.

Niestety, rodzina Jennifer Lopez i Marc Anthony trwały zaledwie sześć lat, po czym para ogłosiła rozwod. Jednak piosenkarka nie pozbawiała ojca dziecka prawa do bliźniąt.

Jennifer Lopez z dziećmi

Dzieci Jennifer Lopez dali gwiazdę bardzo twardą. Noszenie i rodzenie bliźniaków jest bohaterskim czynem. I jeszcze trzeba podnieść i wzrastać. Ponadto, Max i Emma dosłownie od urodzenia deklarowania się jako prawdziwy tomboy i niepokój. Niemniej jednak, jak sama mówi Jay Lo, wszystkie łzy i nerwy, które spędziła w pierwszych latach po urodzeniu, opłacały się nieograniczoną ilością miłości i uczucia otrzymanego od swoich ukochanych dzieci. Jennifer Lopez spędza dużo czasu z dziećmi, pomimo ciężkich prac filmowych.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Często bliźnięta towarzyszą matce podczas trasy koncertowej, choć często informacje te są ukryte przed paparazzi.

Dzieci jennifer lopez1

dzieci jennifer lopez2

dzieci jennifer lopez3

Dzieci jennifer lopez4

Dzieci jennifer lopez5

Dzieci z jennifer lopez6

Dzieci z jennifer lopez7

Dzieci jennifer lopez8

Dzieci jennifer lopez9