dzieci odri hepburn

Nadal ma miliony fanówpokój, ale najbardziej lojalni i kochający to tylko dwie - jej synowie. Wielu nawet nie wie, czy są dzieci z Audrey Hepburn, ponieważ są osobami niepublicznymi. Jej najstarszym synem jest Sean Hepburn Ferrer, najmłodszy nazywa się Luca Dotti.

Życie osobiste Audrey Hepburn i pojawienie się dzieci

Audrey Hepburn szybko wygrałapopularność, jako wyrafinowane rysy twarzy, urok uroczy uśmiech i talent aktora nie pozostawiały obojętności widzom. Biografia Audrey Hepburn jest imponująca, ale jej dzieci wciąż odkrywają nowe ciekawe fakty z życia aktorki.

Światowe uznanie i ikona stylu ikonypiękno otrzymane po wydaniu w 1953 r. filmu "Wakacje rzymskie". Następnie Hepburn wygrała "Oscar" w nominacji "Najlepsza aktorka". Potem zaczęła zasnąć z propozycjami kręcenia filmów w różnych filmach. Klasyka to film z udziałem pod tytułem "Śniadanie w Tiffany" w 1961 roku.

Podczas kręcenia filmu "Sabrina" Audreyzapozna się z Williamem Holdenem. Wkrótce mają romans. Wiadomo, że aktorka zawsze marzyła o dzieciach, ale jej kochanek nie potrafił spełnić swojego snu, bo przeżywała wazektomię. Po tym dowiedział się, Hepburn zostawił Holdena. W 1954 roku aktorka i modelka poślubia Mel Ferrera, a w 1960 roku rodzi swoje pierworodne dziecko. Rodzice dali chłopaka imię Seana. Warto zauważyć, że dzieci Audrey Hepburn, podobnie jak całe życie osobiste, zawsze były pod okiem papirusów, ale aktorka nadal potrafiła ich chronić i uczyć ich z dala od zgiełku Hollywood.

Więc to się stało, że wkrótce, wydaje się, silnepodział rodziny. Następna gwiazda małżeństwa zakończyła się z Andreą Dotti, włoską psychiatrą. Warto zauważyć, że mężczyzna był młodszy od Audrey od 10 lat. W 1970 roku Hepburn i Dotti mieli drugiego syna, Luke. Wkrótce aktorka złamała to małżeństwo, gdy Andrea zaczęła się zmieniać. Potem sama wychowała swoje dzieci. Dzieci Audrey Hepburn dorastały bez ojca, ale to nie powstrzymało ich od zostania prawdziwymi mężczyznami.

Dzieci Audrey Hepburn dziś

Najstarszy syn słynnej aktorki Sean HepburnFerrer jest pisarzem i pisarzem. Wiadomo, że napisał wiele książek o swojej popularnej matce, która zmarła z powodu nieuleczalnej choroby w 1993 roku. Sean był zawsze przywiązany do Audrey. Teraz w wielu wywiadach mówi, że aktorka była wspaniałą matką dla niego i jego młodszego brata Luke'a. To właśnie ona uformowała swój obecny światopogląd. Najmłodszy syn aktorki Luca Dotti został projektantką, ale, podobnie jak jego brat, napisał kilka książek poświęconych swojemu rodzimemu człowiekowi.

zobacz także
  • Emily Ratazhkovski z grzywką w porównaniu z Odri Hepbern
  • Dziedziczki aktorek Audrey Hepburn wykazały rzadkie zdjęcia gwiazdy
  • Anne Hathaway Biografia

Dla Audrey Hepburn rodzina i jej dzieci zawsze były pierwsze, więc z nimi dzieliła się sukcesami.

dzieci odri hepbern1

dzieci odri hepbern2

dzieci odri hepbern3

dzieci odri hepbern4

dzieci odri hepbern5

dzieci odri hepburn6

dzieci odri hepburn7

dzieci odri hepbern8

dzieci odri hepbern9