rower dla dziewcząt

Rower jest ulubionym środkiem transportudzieci w różnym wieku, zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Co do zasady, dziecko, które otrzymało takiego "żelaznego przyjaciela" jako prezent, stara się spędzić z nim cały czas. Dlatego rower powinien nie tylko zadowolić właściciela, ale także być wygodny i bezpieczny dla niego.</ P>

W tym artykule pokażemy Ci, czego potrzebujeszzwracać uwagę przy wyborze i zakupie nastoletniego roweru dla dziewcząt od 8 do 13 lat, aby zadowolić dziecko i nie być rozczarowany zakupem.

Jak wybrać nastolatek rower dla dziewczyny?

Aby wybrać dobrą rowerkę dla nastolatków, musisz podążać za takimi przydatnymi zaleceniami, jak:

  1. Idź do sklepu ze swoim synemi nie kupuj towarów w sklepach internetowych. Nastolatki mają już własne upodobania i może być bardzo trudne, więc zostaw swoją córkę z prawem do podjęcia decyzji, na którym rowerze jeździ. Ponadto dziewczynka będzie mogła bezpośrednio przetestować w sklepie transport, który lubi i sprawdzić, czy jest dla niego wystarczająco komfortowy.
  2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zamierzasziść do sklepu bez dziecka, dokładnie zmierzyć jego wysokość i długość ramienia od łokcia do palców. Stosując te parametry, Sprzedaż koniecznie podnieś rower, który najlepiej odpowiadał drugą córkę.
  3. Nie kupuj roweru "na wzrost". W tym przypadku dziecko będzie niewygodne jazdy, co skutkuje znacznie zwiększonym obciążeniem na szkielecie, szczególnie kręgosłupa. Taki efekt może być bardzo niebezpieczny dla rosnącego organizmu, aw niektórych przypadkach może prowadzić do poważnych nieodwracalnych konsekwencji.
  4. Nastoletnie rowery dla dziewcząt z 7 roku życia wykonywane są w różnych kolorach, ale najczęściej młodzi fashionistka marzy o modelach białych lub różowych kwiatów.
  5. Jeśli parametry fizyczne Twojego dzieckaspełniają normy wiekowe, najprawdopodobniej będą pasować do rowerów o średnicy kół 24 cali. Niemniej jednak wszystkie dzieci są indywidualne, a twoja córka może być znacznie wygodniejsza w transporcie z mniejszą lub większą średnicą kół.
  6. rower dla nastolatki

    Pamiętaj też, aby zwracać uwagę na wysokośćrama. Jeśli twoja córka wstaje, rozstawia nogi i trzyma obie ręce za kierownicą roweru, jego rama powinna znajdować się około 10 centymetrów poniżej jej krocza. Tylko w tym przypadku dziewczyna z łatwością usiądzie i zejdzie z "żelaznego konia".
  7. Wreszcie, jeśli chodzi o markę, wszyscy rodzice tutajwybierz model uwzględniający kwotę, którą zamierzają wydać na zakup roweru. Najlepsza w swojej kategorii jest transport dla nastolatków takich producentów jak: Format, Kross, Specialized, Element i Orbea.