Nazwy dla bliźniąt

Niepokój dla niektórych par wybierających imię dzieckastaje się jeszcze trudniejsze, jeśli bliźnięta pojawiają się w świetle. W końcu wszyscy rodzice chcą, aby ich dzieci miały piękne nazwiska, z którymi wszyscy krewni będą zadowoleni, ale wybór zawsze dotyczy ojca i matki.</ P>

Nazwy dla bliźniąt chłopców i dziewcząt

Najczęściej rodzice wolą zadzwonićdzieci różnych płci ze spółgłoskami. Oczywiście, imiona i nazwiska są różne. Ale skrócone lub ograniczone, pieszczotliwe, brzmią jak Tanya i Wania, Lyonya i Lilya, Dasha i Sasha. Niektórzy nazywają ich noworodka bliźnięta Adama i Ewę, chociaż Kościół nie zawsze zaakceptuje to.

Zdarza się, że rodzice nadają podobne imiębliźnięta - Valentine i Valentine, Alexander i Alexandra, Eugene i Eugenia, Valery i Valeria. Uważa się, że dzieci o takich nazwach są bardzo przywiązane do siebie, chociaż można powiedzieć o innych bliźniach, ponieważ są one z samej koncepcji razem.

Nazwy dla bliźniąt

Statystyki pokazują, że rodzice wierząjest pilna, aby zadzwonić do spółgłosek dziewcząt lub, w każdym przypadku, o jeden list: Anastazja i Alina to bardzo popularna para, a także Marina Angelina. Inna ciekawa wersja Evy i Zoya - nazwy składające się z trzech liter i "życia", ale tylko w różnych językach.

Męskie imiona dla bliźniąt

W ostatnich latach tendencja do odwoływania się do dzieci jako starych słowiańskich imion lub tych, które dzieci mówiły w ubiegłym stuleciu. Jarosław i Svyatoslav,

Piękne nazwiska dla bliźniąt

Mścisław i Wacław, czyli Vanya i Vasya, Makar i Nazar. Pożądane jest wybranie nazwisk spółgłosek mających coś wspólnego ze sobą.</ P>

Wybierając odpowiednie nazwy dla bliźniąt, powinieneśaby wyglądały, że odpowiadają nazwom patronimicznym i imiennym. To śmieszne, aby ścigać nowe, fangled nazwy obcego pochodzenia, które mogą głupie dźwięk wraz z naszymi nazwami, a dziecko będzie musiało znosić ten śmieszne z tego powodu.

Jeśli naprawdę chcesz wybrać piękne nazwiskabliźniacy, tacy jak Nicolett i Sabrina, czy Augustyna i Adrian, to muszą spotkać się z nie-rosyjskim nazwiskiem i patronimem. Tylko w takim tandemie w naszym kraju będzie miało niezwykłe nazwisko.