dlaczego podczas ciąży nie chce seksu

W ciele kobiety, która jest szczęśliwaczekając na macierzyństwo, następuje wiele poważnych zmian, z których wiele znajduje odzwierciedlenie w seksualnej atrakcyjności matki przyszłej jej mężowi. W tym przypadku niektóre dziewczyny w "ciekawych" pozycjach zwiększają libido, inni zauważają, że nie chcą seksu podczas ciąży. W tym artykule powiemy, dlaczego ta sytuacja może się pojawić iw jakich przypadkach pożądanie seksualne w okresie oczekiwania na dziecko jest znacznie ograniczone.</ P>

Dlaczego nie chcesz uprawiać seksu podczas ciąży?

Jednym z najbardziej popularnych powodów wyjaśnienia,dlaczego kobieta w czasie ciąży nie chce seksu, jest toksycznością. Warunek ten towarzyszą nudności, osłabienie, senność i ciągłe złe samopoczucie, często tak wyczerpującym przyszłej matki, ona traci zainteresowanie w absolutnie wszystko, łącznie z intymnych relacji. Co do zasady, jeżeli przyczyna niechęci do uprawiania seksu jest w zatrucia, po zakończeniu pierwszego trymestru sytuacji jest znormalizowany, a niedawno przyszła mama zaczyna odczuwać pociąg seksualny do męża.

Ponadto wiele kobiet, które nosiły dziecko,są przytłoczeni lękami, obawami i wszelkiego rodzaju emocjonalnymi przeżyciami, które mogą "sparaliżować" libido. Niektóre przyszłe matki na podświadomym poziomie boją się zaszkodzić niemowlętom, które jeszcze nie urodziły, więc dobrowolnie porzucają stosunki seksualne.

Wreszcie, należy zauważyć, że niektóre osobnoprzedstawiciele seksualnego pieszczot seksualnych podczas ciąży powodują ból i dyskomfort. Wyjaśnia to napływ dodatkowej krwi do narządów płciowych, a także obrzęk gruczołów sutkowych, a zwłaszcza sutków. Z tego powodu wiele przyszłych matek nie chce uprawiać seksu z partnerem, bo boją się ponurych wrażeń.