Jak wybrać odpowiedni kolor włosów

Kiedy chcemy zmienić coś w naszym wyglądzie, pierwszą rzeczą, o której myślimy, jest nowa fryzura i zmiana koloru włosów. Oto jak prawidłowo wybrać kolor włosów, dziś z Tobą i rozmawiać.

Jak wybrać odpowiedni kolor włosów - ogólne zalecenia

Jakiego koloru włosów? Pytania takie są odwiedzane przez nas, gdy widzimy w sklepie dość dużą paletę odcieni farb do włosów. Jak wybrać odpowiedni kolor, odpowiedni dla 100%? Na początek musisz uważnie spojrzeć sobie w lustro w domu i zauważyć cechy skóry, jej cienie, kolor oczu. Na przykład, jeśli jesteś właścicielem cienkiej delikatnej skóry, która często pojawia się rumieniec lub jeśli masz skłonności do alergii, nie należy wybierać czerwonych odcieni włosów. Obróci się twój śliczny rumień w czerwoną skórę. Jeśli odcień twojej skóry jest ciepły, a następnie na włosy konieczne jest wybranie odcieni kolorów brązowych lub szampana, piaszczystych lub popiołowych blond również będzie dobrze wyglądać.

Oprócz odcieni skóry, należy wziąć pod uwagę kolor oczu. Jak tylko znajdziesz odpowiedni kolor włosów, oczy natychmiast zdobędą dodatkową jasność i jasność. Na przykład, jeśli możesz chlubić jasnozielone lub piwne oczy w połączeniu z ciepłym odcieniem skóry, to odcień włosów jest również odpowiedni ciepłe - złote, czerwone i czerwone odcienie. Jeśli Twoje oczy są niebieskie, szare, niebieskie i jasne, to pojawiają się jasne, złote odcienie i zimne odcienie.

Jak wybrać odpowiedni kolor włosów według koloru?

ColorType to stosunek barwy odcieni skóry,włosy i oczy. Że cień włosów wygląda jak idealny naturalny kolor, powinien być podbrany w zależności od koloru, w przeciwnym razie włosy będą wyglądały niewłaściwie, jak sztuczne. Jakie są typy kolorów i jak wybrać odpowiedni kolor włosów zgodnie z nimi?

Wiosna. Kobiety tego typu mają skórę ciepłego światłalekko złote odcienie, z opalenizną, zwykle łatwo się zmieniać na czerwono. Charakteryzują się też łatwowiernym rumieńcem i piegami. Oczy niebieskie, turkusowe, czasami brązowe. Włosy są cienkie, lekko zwinięte ciepłe światło - bursztyn, miód, jasny blond. Odpowiednie kolory włosów od złych odcieni drewna sandałowego do odcienia miodu. Jeśli twoje włosy są bardziej ciemne przez naturę, możesz spróbować odcieni mahoń lub kolor liści jesiennych.

Lato. Skóra ma różne odcienie, ale zawsze z zimnapodświetlany ponieważ blisko siebie statków. Tan spada łatwo. Oczy odcieniach szarości lub leszczyny-brązowy. Włosy zimną Ashy połysk bez żółknięcia, często bita. My, przedstawiciele tsvetotipa nie jest czarny, czerwony i miedzi włosy i skóra śnieżnobiały. Garnitur them odcienie koloru pszenicy. odpowiedni odcień „Black Tulip” do ciemniejszego włosów naturalnych.

Jesienią. Ten kolor jest bardzo podobny do wiosny, ale odcienibardziej żywy. Skóra jest złota, źle się pali, piegi są czerwone. Oczy jasne - zielone, soczyste brązowe odcienie, oliwkowy bursztyn. Włosy grube czerwone lub z czerwonawym zabarwieniem, często zwinięte w duże loki. "Specjalne" kobiety nie mają czarnych i jasnobrązowych włosów, a także niebieskich oczu. Dla lekkich typów pasuje do drewna sandałowego, dla ciemnych typów ciepłych i zimnych odcieni czerwieni.

Zima. Skóra jest mleczno-biała, bardzo źle. Oczy są jasne, czarne, zimne odcienie brązu, błękitu i szarości. Ten rodzaj kolorów może być kontrastem i kontrastem. W kontrastujących kolorach wyróżnia się ciemno brązowe, lodowate niebieskie oczy, czarne włosy i światło, białe z niebieską skórą. Bezbarwny kolorystykę wyróżnia delikatniejsze włosy czekoladowe, oliwkowo-szare, o żółtawym połysku, skórze i czworokątach - oczach zielonych lub oliwkowych. Kobiety, należące do zimowej bielizny, zbliżają się do ostrych tonów zimnym niebieskim połyskiem. Możesz spróbować zimnych, czerwonych odcieni. Nie eksperymentować z odcieniami czerwieni.

Wybierz kolor włosów na tsvetotipu