wybrać kolor włosów według koloru

Zmiana obrazu jest bardzo ważna. Zwłaszcza dotyczy to zmiany koloru włosów, ponieważ jeśli zdecydujesz się je powielić, wynik nie powinien zawieść, ale proszę. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor włosów według typu koloru, do którego ma zastosowanie wygląd.

Rodzaje wyglądu i dobre kolory dla nich

Kolorowe typy wyglądu są warunkowo podzielone według czasówrok, a każdy z nich ma swoje główne kombinacje kolorów, a także odcienie, które są najbardziej odpowiednie dla niego. "Zimna grupa" jest zimą i, co dziwniejsze, latem i ciepłymi typami - wiosną i jesienią. Przeanalizuj każdy typ koloru osobno:

 1. Zima. Najbardziej jasny i kontrastujący kolor. Z reguły dziewczynki, które należą do niego, mają skórę i włosy zimnych odcieni. Barwa skóry może pochodzić z bladej porcelany i oliwek, a włosy są przeważnie ciemne, ale także zimne odcienie: bezszwowe i czarne. Jeśli kolorystyka jest zimą, należy wybrać kolor włosów od zimnych, a zwłaszcza ciemnych odcieni. Jeśli nadal chcesz być blondynką, a następnie dokonać wyboru na rzecz popiołu kwiatów, bez miodu lub żółtej pszenicy.
 2. wybrać kolor włosów według koloru typu 1

  wybrać kolor włosów według koloru 2

  wybrać kolor włosów według koloru 3

 3. Wiosna. Ten kolor jest większościblondynki. Charakteryzują się jasną rumianą skórką brzoskwini, jasnymi lub jasnymi włosami kasztanowca. Lekkie, ciepłe kolory w wyglądzie prawie zawsze oznaczają kolorową sprężynę, a kolor włosów również warto wybrać w tym samym zakresie. Nie będzie wyglądać dobrze czarne, zimne ciemne lub bakłażany odcienie.
 4. wybrać kolor włosów według koloru 4

  wybrać kolor włosów według koloru 5

  wybierz kolor włosów według koloru 6

 5. Lato. Lato w kolorze jest kombinacją stłumionychzimne kolory. Kolor skóry jest lekki z zimnym odcieniem lub zimnym brązem, włosy mają kolor popielaty lub kasztanowy. Kolor włosów na letni kolor jest lepszy do wyboru - tutaj jasne jasne kolory, takie jak czerwony, kasztan, pszenica nie będzie wyglądać dobrze.
 6. wybrać kolor włosów według koloru 7

  wybrać kolor włosów według koloru - typ 8

  wybrać kolor włosów na kolor-typ 9

 7. Jesienią. Kolejny "ciepły" kolor, ale jaśniejszy niżwiosna. Obejmuje rudowłosą piękność, a także każdego, kto ma jasny brzoskwiniowo-brązowy odcień skóry, piegi czerwone lub brązowe i włosy o złotych i czerwonych odcieniach. Jeśli twój wzór kolorów jest jesienią, kolor włosów jest lepszy do wyboru w odcieniach ochry i miodu, a także ciemny kasztan lub miód blond, ale nie za lekki. Nie maluj w kolorach węgla czarnego lub popiołu.

wybrać kolor włosów według koloru 10

wybierz kolor włosów według koloru 11

wybierz kolor włosów według koloru 12