tatuaże na ramieniu

Bardzo często ludzie dekorują swoje dłonie,ponieważ są one łatwiejsze do odsłonięcia, więc tam powstają tatuaże, zwłaszcza na ramieniu. Kobiety, które chcą przyciągnąć uwagę lub pokazać swoją siłę, są najbardziej poszukiwane.

Dlaczego na ramieniu?

Ramię ma kilka ważnych zalet, które odgrywają nieistotną rolę w wyborze obszaru rysunku.

Zalety lokalizacji tatuażu na ramieniu:

  • łatwa realizacja;
  • Możesz zrobić dowolny rozmiar;
  • możliwość tworzenia obrazu 3D;
  • Możesz przejść do tyłu lub klatki piersiowej, jeśli planujesz narysować większy rozmiar.
  • najszerszy i najbardziej równomierny obszar skóry na ramieniu, dzięki czemu tatuaż jest bardzo schludny i gładki;
  • najmniej deformacji w czasie;
  • łatwo jest ukryć się przed innymi lub, odwrotnie, wykazać;
  • niska czułość.

Że miło było patrzeć na tatuażeżeńskie ramię, wybór rysunku powinien być podejmowany w sposób odpowiedzialny, ponieważ musi być wybrany tak, aby następnie nie żałować i nie uciekać się do procedury wydalania.

Najpopularniejsze tatuaże na ramieniu dla dziewczynek

Rośliny

Bardzo piękne kobiece tatuaże na ramieniuuzyskuje się za pomocą kwiatów lub gałęzi kwitnących. Najczęściej robią róże, lilie i storczyki. Takie rysunki wyglądają dobrze w kolorze, wtedy możesz osiągnąć maksymalny realizm.

Serce

Praktycznie wszystkie kobiety są sentymentalne i wwybuch miłości lub intensywne cierpienie, są gotowe do przekazania swoich uczuć całemu światu. Rezultatem takich impulsów są tatuaże o różnych odmianach wykorzystania kształtu serca: z imionami bliskiej osoby w środku, płynącej łzami, ze skrzydłami przebite strzałami lub pomozdami.

Zwierzęta

Tutaj fantazja kobiety nie jest niczym ograniczona. Najczęściej wybieraj tę żywą istotę, która będzie symbolizować postać. Często zadawane przedstawiać drapieżnik z rodziny kotów (zwłaszcza Panthers), motyle, biedronki, wąż, delfinów i ptaków, szczególnie sowa, jaskółek, kolibry. Lubią korzystać z wizerunku mitycznych stworzeń: smoków, jednorożców czy rajskich ptaków.

abstrakcja

Na ramieniu są tatuaże, które odnoszą się dogrupa uniseksów, to abstrakcja. Zwykle w salonie, w którym wykonywane są tatuaże, znajdują się specjalne katalogi rysunków, które nie mają określonej wartości, gdzie można wybrać to, co lubisz.

Ornament

Bardzo popularne są proste ibardzo ozdoby różnych ludów, znajdujące się w zespole (obejmującym całą rękę), koło, diament lub kwadrat. Często można zobaczyć tatuaż na ramieniu z celtyckimi wzorami. Są to złożone przeploty, podobne do spirali lub labiryntów, mające pewną wartość.

Ciała niebieskie

Wytatuowane na ramieniu mogą przedstawiać ciała niebieskie: słońce, planety, gwiazdy lub księżyc. Mogą być używane zarówno pojedynczo, jak i w kompozycji z czymś innym.

ludzie

Rzadko, ale nadal są tacy, którzy chcą umieścić twarz osoby na ich ramieniu, a nawet jakiś specyficzny spisek obejmujący ludzi.

Słowa

Coraz popularniejsze staje się przechwytywanieCiało czyichś sprytnych i sławnych powiedzeń lub imion, które mają szczególne znaczenie dla osoby, która jest wytatuowana. Najczęściej do napisów używa się pięknej kursywy, łaciny lub hieroglifów. Ważne daty mogą być również rejestrowane. Na przykład, data urodzenia jej dzieci i ich imiona zostaną wskazane na ciele matki.

Aby nie wybrać jako obrazu dla swojegotatuaże na ramieniu, pamiętaj, że wiele nie znaczy pięknie, dlatego przed przystąpieniem do malowania wykonaj szkic przyszłego tatuażu na skórze i zobacz, jak będzie wyglądał na Twoim ciele.

tatuaże kobiece na ramieniu 1

tatuaż kobiecy na ramieniu 2

tatuaż kobiecy na ramieniu 3

tatuaż na ramieniu 4

tatuaż kobiecy na ramieniu 5

tatuaże kobiece na ramieniu 6

tatuaż kobiecy na ramieniu 7

tatuaże na ramieniu 8

tatuaże kobiece na ramieniu 9