Dolne brzucha boli po akcji

Stosunek seksualny powinien służyć jako źródłoprzyjemność, ale nie na odwrót. Jeśli po seksie dolna część brzucha jest chora, konieczne jest natychmiastowe ustalenie przyczyny tego bólu. Nie jest to łatwe, ponieważ w trakcie i po seksie jest wiele nieprzyjemnych uczuć.</ P> Psychosomatyczna natura bólu

Nie najgorszy powód, ale nie mniej niżnieprzyjemny - psychologiczny. Podczas pierwszego stosunku seksualnego, w większości przypadków dziewczęta zauważają różną intensywność bólu, zarówno w trakcie, jak i po procesie. Tutaj powód jest jasny - sztywność i nieśmiałość nie mogą nigdzie iść, a to wszystko manifestuje się w formie, że kobieta ściąga dolną część brzucha po tym akcie. Zwykle ten warunek szybko mija.

Zdarza się, że po seksie ciągnie dolny brzuch,kiedy kobieta nie osiąga orgazmu. Podczas kontaktu krew zaczyna aktywnie przepływać do dolnej części ciała, a ciało potrzebuje naturalnego rozładowania. Jeśli to nie nastąpi, to jest obarczona stagnacją krwi w narządach miednicy małej, której towarzyszą takie bolesne odczucia.

Przyczyną są infekcje i choroby zapalne

Choroby zakaźne u kobiet nie mogą trwać długosię zamanifestować, a dopiero po seksie w tym przypadku dolny brzuch skomla. Kiedy dzieje się to po każdym akcie, należy zawsze skonsultować się z lekarzem, aby zrozumieć przyczyny bólu. Wszakże takie choroby są bardzo podstępne, bez odpowiedniego leczenia mogą znacznie komplikować dalsze życie, a nawet powodować bezpłodność.

Pociąga dolną część brzucha po seksie

</ P>

Kiedy podbrzusze boli po każdym akcie, to tomoże wskazywać na obecność procesu adhezji lub zapalenia przydatków. Ten stan jest typowy dla wielu innych chorób ginekologicznych, różni się jedynie natężeniem odczuć bólowych.

Kiedy po stosunku seksualnym nastąpiło ostre cięciebóle w dolnej części brzucha, których nie można tolerować, może to być sygnałem o możliwej ciąży ektopowej, poronieniu lub pęknięciu torbieli jajnika. W takim przypadku należy wezwać lekarzy tak szybko, jak to możliwe.