kobiece słonie

W strukturze układu reprodukcyjnego kobietyizolować zewnętrzne i wewnętrzne narządy płciowe. Wewnatrz obejmuje macicę z dodatkami i zewnętrzną - żeńską żebrzą, przedsionką przednią, łechtaczką. Jednocześnie anatomicznie decyduje się na odróżnienie typów kobiecych warg sromowych - dużych i małych.</ P> Jaka jest struktura warg sromowych?

Duże żeńskie kobiety są wargfałd skóry, które mają bogatą podskórną warstwę tłuszczową i sploty żylne. Ich główną rolą jest ograniczenie różnic międzyludzkich. Są to dane dotyczące edukacji, które zapobiegają przenikaniu infekcji do wewnętrznych narządów płciowych.

Przyjmuje się także strukturę kobiecej wargiizolat i gruczoły Bartholina, zlokalizowane na granicy 1 i 2 trzeciej. Z przodu iz tyłu usta są połączone za pomocą kolca (przedniej i tylnej krawędzi warg). Po obu stronach duże pokrycie małej sali, a ich zewnętrzna powierzchnia pokryta jest włosami.

Małe żeńskie labia towystarczająco cienkie fałdy skóry. Znajdują się one bezpośrednio pod dużymi. Przednia krawędź każdego z ust jest podzielona z przodu, tworząc 2 nogi, które łączą się z łechtaczką, tworzą jej napletek. Tylne nogi małych ust tworzą tzw. Frenum łechtaczki.

Łechtaczka to nic innego jak prymitywneanalogowy męski penis. Dlatego wraz z podnieceniem seksualnym ta edukacja staje się elastyczna, wzrasta, napełnia krwią.

W pochwy przedsionek jest niewielkiprzestrzeń, która jest ograniczona z góry przez łechtaczkę, z boków - małej szyjki, od dołu iz tyłu - przez ich przyczepność. Dolna część przedsionka to hymen, który zasadniczo jest membraną tkanki łącznej, która ogranicza zewnętrzne organy narządów płciowych od wewnętrznych.

kobiece wargi 1

Jakie choroby najczęściej dotykają wargi?

Mając do czynienia z wyglądem kobiecej sierści, spójrzmy na najczęstsze choroby, które ich dotyczą.

Prawdopodobnie najbardziej prawdopodobne jest zapalenie wargi i pochwywspólnej choroby zewnętrznych narządów płciowych. To tylko zapalenie małej i dużej sierści. W tym przypadku kobiety obserwują zwiększenie objętości, zaczerwienienie i obrzęk w bolesnym otoczeniu, które stają się bolesne w dotyku. Powodem rozwoju tej choroby jest przede wszystkim pogwałcenie zasad higieny intymnej.

Również dość często na labia przyjśćfurżule, które są wysypkami, które są wynikiem rozwoju infekcji. Ten typ powstawania obserwuje się w większości chorób wenerycznych, takich jak kiły, rzeżączka. Z zablokowaniem gruczołów łojowych usytuowanych na wargach może rozwijać torbiel.

Oprócz powyższych chorób, często dochodzi do zajęcia labiryntu

rodzaje kobiet warg

z infekcjami grzybicznymi, grzybicznymi. Tak więc, na przykład, z kandydozą, z powodu szybkiego wzrostu grzyba, obserwuje się swędzenie warg, co powoduje wielki dyskomfort dla kobiety.</ P>

Tak więc, duże i małe usta związanedo zewnętrznych narządów płciowych, wykonać przede wszystkim funkcję ochronną, zapobiegając przenikaniu infekcji i patogennych mikroorganizmów. Są to dane o edukacji, które w większości przypadków "zadają" cios, blokując drogi patogenów chorób. Dlatego bardzo ważne jest przestrzeganie ich higieny, codziennie wydawanie toalety zewnętrznych narządów płciowych. Wszakże każda choroba jest trochę łatwiej zapobiegać niż leczeniu później.