Rodzaje brodawek

Wszystkie kobiety z natury nie były podobnedane zewnętrzne i, oczywiście, dotyczy to również narządów rozrodczych. Każdy przedstawiciel płci pięknej ma różne rodzaje warg sromowych. Niektóre z nich są bardzo zadowolone, podczas gdy inne cierpią z powodu dyskomfortu psychicznego i fizycznego, dostarczanego przez ich niewłaściwą formę.

Rodzaje dużych warg sromowych

Forma warg sromowych położona jest w macicy. Ale przez całe życie może podlegać znaczącym i niewielkim zmianom. Duże wargi sromowe to fałd podłużny skóry, który normalnie zamyka lukę seksualną i małe wargi od zewnętrznego agresywnego środowiska. Kolor skóry może być inny - jest indywidualny dla każdej kobiety.

W związku z tym rodzaje dużych warg sromowych nie są w żaden sposób klasyfikowane. Są po prostu normalnych rozmiarów i grubości, asymetrycznych lub niedorozwiniętych, które nie blokują dostępu do sromu.

Rodzaje małych warg sromowych u kobiet

Wiele innych wariantów struktury znajduje się w małychwargi sromowe, w przeciwieństwie do dużych. Zwykle reprezentują cienkie (do 5 mm) fałdy podłużne skóry, przechodzące przez błonę śluzową i umieszczone wzdłuż niej. W pobliżu łechtaczki usta są podzielone na przyśrodkowe i boczne nogi, rozciągające się od góry i do wejścia do pochwy, kończące się na dole tylnego kolca, który je łączy.

Wewnątrz dużych i małych są małe wargi sromowestan zamknięty nie przekracza ich limitów. Ale to jest klasyczna zasada, ale w życiu często dzieje się wręcz przeciwnie. W niektórych przypadkach odstępstwa od pospolitych prawd to patologie, podczas gdy inne mogą być uważane za odmianę normy.

Rodzaje małych warg sromowych, a raczej klasyfikacja ich zmian w formie jest następująca:

  • Wydłużenie - z maksymalnym rozszerzeniem na boki, ich rozmiarwięcej niż 6 cm. To jest 4 stopień; 4-6 cm są charakterystyczne dla trzeciego stopnia; od 2 do 4 cm - normalny rozmiar warg sromowych, chociaż najbardziej komfortowe kobiety odczuwają, gdy rozciąganie tego rozmiaru nie przekracza 1 cm.
  • Protuzja - Zero, gdy w pozycji stojącej małe wargi nie wystają poza duże; Pierwszy stopień, charakterystyczny dla wysunięcia o 1-3 cm; a drugi - występ ponad 3 cm.
  • Zarysowane krawędzie - gładkie lub rzeźbione różne kształty krawędzi, które również różnią się kolorem.
  • Prawdziwy hipertrofia - wzrost wszystkich parametrów - grubość, składanie, pigmentacja, marszczenie
  • Brak małych ust na ogół występuje u małych dziewczynek i kobiet z zaburzeniami hormonalnymi.

Wszystkie zmiany warg sromowych zależą od takichczynniki takie jak nadmiar lub niedobór hormonów, poród, utrata masy ciała, uraz. Jeśli rozmiar i kształt są niewygodne, nie tylko podczas stosunku płciowego, ale także w zwykłym życiu, należy skorzystać z chirurgii plastycznej.