Przydziały, podobnie jak woda

Jednym z powodów, dla których kobiety się zwracająginekolog, to wydzielina z pochwy (białość). Niektóre mogą być uważane za normalne, ale czasami są objawem choroby. Liczba, kolor i konsystencja bieli są indywidualne dla każdej dziewczyny, a także zależą od dnia cyklu miesiączkowego. Niepokój może powodować obfitość cieczy, takich jak woda, bezbarwne wydzieliny. Najlepiej skontaktować się z lekarzem, aby mógł ustalić przyczynę pojawienia się tego leukorrhoea.</ P>

Jeśli istnieją zrzuty, takie jak woda

W niektórych przypadkach takie leukocyty znajdują się wzdrowe kobiety i nie wymagają żadnego leczenia. Na przykład, przed owulacją płynu szyjki macicy rozcieńcza się jego ilość. Ten efekt ma hormony płciowe.

Natychmiast przed nadejściem menstruacjiefekt progesteronu macicy przygotowuje się do implantacji jaja. Krążenie krwi w endometrium jest wzmocnione, poza tym gromadzi się w nim płyn. Wszystko to znów może powodować obfite, jak woda, wydzielanie z kobiet.

Takie sytuacje można uznać za normę, jeżeli nie towarzyszy im uczucie dyskomfortu, bólu, swędzenia.

Spowodować również pojawienie się ciekłego leukorrhoeaprzyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych lub różnych leków, na przykład antybiotyków. Ponadto ciało w ten sposób może reagować na stres, zmiany klimatyczne.

Nawet takie leukorzerze często występują u kobiet w ciąży. Wtedy nie są to patologie.

Kiedy wyładowanie z pochwy, jak woda - znak patologii

Czasami różne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu powodują taką białaczkę. Na przykład mogą mieć następujące przyczyny:

  • erozja szyjki macicy, a także inne choroby szyjki macicy;
  • zapalenie jajowodów, jajników;
  • taka choroba pochwy jak dysbakterioza, której towarzyszy nieprzyjemny zapach, swędzenie, dyskomfort;
  • zapalenie błony śluzowej macicy, czyli zapalenie macicy, może wywoływać klarowne płyny, takie jak woda, wydzielina (często z domieszką krwi) przed nadejściem menstruacji,

    obfite wydzielanie płynu jak woda

    a także po jego zakończeniu;
  • Infekcje bakteryjne, takie jak chlamydia lub rzeżączka.

Wszystkie te choroby wymagają odpowiedniegoleczenie i może prowadzić do różnych komplikacji w przypadku zaniedbania stosunku do zdrowia. Tylko lekarz będzie mógł przeprowadzić niezbędne badanie i przepisać leczenie. W niektórych przypadkach może być potrzebna antybiotyk. Jeśli patologiczny leukorr wynika z zakażenia, należy wykluczyć seks bez zabezpieczenia.