po seksie boli go pochwa

Kwestia dlaczego po seksieboli w pochwie, ginekologowie często słyszą w recepcji. W rzeczywistości może być wiele powodów. Spróbujmy podkreślić najczęściej z nich.</ P>

Dlaczego po seksie ból brzucha?

W tych przypadkach, gdy ból porelacje intymne są obserwowane tylko z jednej strony brzucha, można założyć takie naruszenie jak torbiel jajnika. Choroba ta charakteryzuje się pojawieniem nowotworów i często towarzyszy ból podczas menstruacji. W przypadkach, gdy torbiel ma funkcjonalne pochodzenie, często znika sama. W rezultacie po 2-3 cyklach miesiączkowych wejście do pochwy nie boli po seksie.

Najczęstsza przyczyna bolesności wobszary pochwy po kochaniu to choroby przenoszone drogą płciową i procesy zapalne w organach układu rozrodczego. Wśród takich naruszeń konieczne jest wyodrębnienie kiły, rzeżączki.

Warto też zauważyć, że często ból wpochwa po seksie może być spowodowana przez zapalenie szyjki macicy. W tym przypadku bolesność wynika z kontaktu penisa z szyją z głębokim wprowadzeniem organu płci męskiej.

Jeśli kobieta po seksie ma bóle mięśnipochwy, może mówić o zjawisku takim jak przyczepność narządów rozrodczych. Z takim naruszeniem partner seksualny kobiety mówi, że kiedy ktoś wstrzykuje penisa, coś mu przeszkadza, jakby istniała jakaś bariera.

W niektórych przypadkach ból po seksie wObszar pochwy może być spowodowany niewystarczającym smarowaniem narządu płci żeńskiej. W tym samym czasie, wraz z bólem, kobiety często dostrzegają zaczerwienienie ścian pochwy - stają się jasnoczerwone.

Co jeśli dostanę pochwę po seksie?

dlaczego po seksie nie ma bólu pochwy

Z taką symptomatologią nie należy dręczyć się zgadywaniem, ale jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem. Wszakże, jak widać z powyższego, może być wiele przyczyn takich zjawisk.</ P>

W celu chwilowego złagodzenia ich cierpienia,kobieta, przed wezwaniem lekarza, może przyjmować leki przeciwskasmowe lub bólowe, takie jak No-shpa, Papaverin, Analgin. Jednakże, aby opóźnić wizytę u lekarza, nie jest konieczne, ponieważ Im szybciej zostanie rozpoznana przyczyna, tym szybciej będzie przepisane leczenie, po czym kobieta zawsze zapomni o tak nieprzyjemnym zjawisku, jak ból w pochwie po stosunku płciowym.