Dla tych, którzy jeszcze nie wybrali, bez względu na wzórwypełnić go po ramieniu lub innej części ciała, a jedynie ciekawy, opisujemy w tym artykule o tatuaż, który powinien przynieść szczęście i bogactwo jego właściciela.

Od najdawniejszych czasów ludzie w różnych miejscach ziemi się ciągnęlijego ciało magiczne rysunki i znaki, które symbolizowały różne działania. Na przykład, niektóre zdjęcia powinny odciągać złe duchy, inne - przyciągać szczęście, inne - symbolizować płodność i zysk. Ale współczesny człowiek, podobnie jak tysiące lat temu, wierzy w moc różnych rodzimych rysunków, które teraz nazywa się tatuażami.

Tatuaże w postaci zwierząt

LEO. Nie ma wątpliwości, że król zwierząt, przedstawiony przez mistrza tatuażu na ciele, powinien przynieść nie tylko szczęście, ale także wzmocnić siłę ducha i pewność siebie.

tatuaż lew

FOX. Przebiegłe, rudowłose zwierzę przynosi sukces i dobrobyt. Wielu twierdzi, że lis pomaga przedsiębiorcom i ludziom na stanowiskach kierowniczych.

tatuaże z lisów

CAT. Zgodnie z wierzeniami żeglarzy, kot przynosi szczęście iSukces w biznesie, dlatego na pokładzie zawsze zabierali ze sobą ogoniastego przyjaciela. A kto nie może z nimi wszędzie zabrać żywego kota, może napchać się swoim wizerunkiem na ciele i nie rozstać się ze szczęściem.

tatuaż dla kota

DELFIN. Tatuaż w postaci tego chwalebnego zwierzęcia symbolizuje nie tylko szczęście, ale także wolność, a także ochronę.

delfin tatuaż

GOLD FISH. Najbardziej znany wykonawca pragnień z pewnością pomoże w biznesie i przyniesie szczęście.

tatuaż ze złotymi rybkami

MARINE CONEK. Wizerunek tego morskiego stworzenia przyniesie jego właścicielom nie tylko sukces, ale także szczęście, pokonywanie przeszkód w każdej firmie.

tatuaż konik morski

Renifer. To szlachetne zwierzę w starożytności było bardzo szanowane przez różnych narodowości, ludzie wierzyli, że jego wizerunek przynosi pieniądze i szczęście.

tatuaż jelenia

ELEPHANT. To majestatyczne zwierzę przedstawione na ciele powinno przynieść szczęście, hojność, cierpliwość, dobrobyt i szczęście.

słoń tatuaż

SPIDER. Pomimo tego, że wielu z nas się tego boiistoty i po raz kolejny wolałyby nie stawić im czoła, tatuaż w postaci pająka jest uważany za amulet chorób i niebezpieczeństw, a także przyciąga szczęście i szczęście.

tatuaż pająka

LIZARD. Szybki i zimnokrwisty jaszczur przynosi siłę, szczęście i dobrobyt w biznesie.

jaszczurka tatuaż

FROG. Obraz żaby jest dziś najbardziej popularny. Uważa się, że zielone skoki przynoszą bogactwo i szczęście we wszystkich przedsięwzięciach.

żaba tatuaż

ŚLIMAK. Pomimo tego, że jest śliski i powolnystworzenie, ma powłokę ochronną, w której można się ukryć przed problemami. Dlatego ślimak symbolizuje urok, ochronę, wytrwałość i, odpowiednio, szczęście.

tatuaż ślimaka

Tatuaż w postaci owadów

BOSKIEGO KOŚCI. Jest to wszech czasów ulubiony owad "działa" jako strażnik przed złym okiem i psuciem, przyciąga szczęście i dobrobyt.

tatuaż z biedronką

BEEPS. Pszczoła robotnicza z pewnością przynosi sukces i pomoże w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych, a wizerunek tego owada mówi również o pracowitości, pozytywności i blasku słońca.

tatuaż pszczół

BEETLE-SCARAB. Nawet ze starożytnych wierzeń wierzono, że ten chrząszcz symbolizuje szczęście i szczęście.

Tatuaż chrząszcza

DRAGONFLY. Mówią, że wizerunek ważki na ciele pomaga zmienić życie na lepsze, przyciągnąć dobrobyt i dobrobyt.

tatuaż ważki

Tatuaże w postaci ptaków lub ich piór

POŁKNIĘCIE. Obraz tego ptaka jest popularnym talizmanem, jaskółka przynosi szczęście i symbolizuje młodość ducha, nadziei i miłości.

połknąć tatuaż

PHOENIX. Cokolwiek się stanie, ptak feniksa zawsze odrodzi się z popiołów, więc jego wizerunek jest symbolem siły woli, odrodzenia, nieśmiertelności i dobrobytu.

Phoenix Tattoo

KOLIBRI. Mały hardy ptak jest bardzo piękny, dlatego jako talizman przynosi siłę, energię, poprawia status finansowy i symbolizuje staranność.

tatuaż kolibra

PIÓRA DRÓG. Pióra zawsze nosiły na sobie ubrania i włosyIndianie. Uważano, że symbole te przynoszą korzyści materialne i szczęście, ale nie dotyczy piór pawich, ponieważ mogą one "nagradzać" odwrotny efekt i odwracać szczęście.

tatuaże z piór ptaków

Tatuaże w postaci roślin

ACORN. Ta "mocna nutletka" symbolizuje siłę, zdrowie, szczęście i męskość.

żołądź tatuaż

CLOVER. Powinien być z trzema lub czterema płatkami, a wszyscy wiedzą od dzieciństwa, że ​​roślina ta przynosi szczęście i sukces.

koniczyna tatuaż

LOTUS. Kwiat lotosu symbolizuje udane pokonywanie przeszkód i osiąganie celów, a także wygląda bardzo pięknie na ciele, zwłaszcza kobiecym.

tatuaż z lotosu

ORCHIDEA. To kwiat indywidualności, przynoszący luksus i bogactwo swojemu właścicielowi.

tatuaż orchidea

Dandy. Obraz na ciele w postaci ładnego kwiatu przyniesie pozytywne, pozytywne energii, szczęścia i sukcesu w swoim życiu.

tatuaż dmuchawca

Tatuaż w formie mitycznych stworzeń

UNICORN, PEGAS. Jeśli umieścisz na ciele obraz tych czysto mitycznych stworzeń, przyniosą ci sukces, dobroć, czystość i magię.

Tatuaż Pegaza

RUSALKA. Żeglarze i ludzie związani z żeglarstwem często wypełniają się syrenami jako amulet szczęścia i sukcesu.

tatuaż syreny

DRAGON. Smok w wielu kulturach jest nie tylko symbolem szczęścia i bogactwa, ale także odwagi i siły, a poza tym to baśniowe stworzenie jest strażą przed złymi duchami.

Dragon

Tatuaże w postaci przedmiotów

Podkowa. Wszyscy wiedzą, że jest odwrócona podkowaniezaprzeczalny symbol sukcesu i dobrobytu, wszyscy nasi przodkowie utrzymywali taki obiekt jako strażnik. Oczywiście, jeśli umieścisz obraz podkowy na ciele, stanie się również symbolem szczęścia.

tatuaże podkowy

MONETY, PORZĄDKI. Niewątpliwie obraz pieniędzy przyniesie właścicielowi bogactwo i dobrobyt.

tatuaże z banknotów

ZNAK INFINITY. Jeśli narzucisz sobie tatuaż w formie takiego znaku, to jesteś skazany na sukces i dobre samopoczucie finansowe. Również "odwrócona ósemka" chroni zdrowie właściciela.

tatuaż nieskończoności

CZASZKA. Czaszka była od najwcześniejszych czasów uważana za amulet i symbol dobrego samopoczucia.

tatuaż czaszki