Ośrodek narciarski

Jeśli latem nie dostaniesz wakacji - nieBądź zdenerwowany. Nie ma nic lepszego niż zimowe wakacje w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Finlandii - Rukka. Tam jest, w Złotej Bramie Laponii, i dzisiaj pójdziemy na wirtualną podróż.

Złota Brama Laponii

To nie na nic, że Rukka nosi dumną nazwę Złotegobrama Laponii. W przeciwieństwie do wielu jego odpowiedników ośrodek Rukka nie znajduje się na żadnym wzgórzu, ale na prawdziwym wzgórzu - na wysokości 493 m npm, wiele wyciągów, wspaniała pokrywa śnieżna i inne atrybuty szanującego się górskiego kurortu. Oprócz udanych danych naturalnych, może pochwalić się wysokim poziomem obsługi - nawet jeśli mrozy się nie spłynie lub śnieg opadnie niewystarczająco, uruchomione zostaną sztuczne systemy śnieżne.

ośrodek narciarski rukka_1

Ośrodek narciarski rukka_2

ośrodek narciarski rukka_3

W sumie Rukka może zaoferować swoim gościom równieżZnacznie niewiele, ale aż 28 tras o różnym stopniu złożoności. Wyciągi narciarskie w ośrodku są wyposarzone w alpejski sposób, co oznacza, że ​​każdy może zrobić spiralę wzdłuż wszystkich tras.

ośrodek narciarski rukka_4

Ośrodek narciarski rukka_5

Ośrodek narciarski rukka_6

I oczywiście, fiński ośrodek nie może zrobić bez własnej siedziby Świętego Mikołaja, co będzie interesujące zwiedzanie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Ośrodek narciarski rukka_7

Ośrodek narciarski rukka_8

Region narciarski hand_9

Resort Rukka, Finlandia - co zrobić?

Oprócz bezpośredniego na nartach,Rukka oferuje wiele ciekawych i przydatnych sposobów spędzania czasu. Wśród nich - jazda na skuterze śnieżnym, jazda na psach, pływanie w otworze lodowym i zimowe nurkowanie.

ośrodek narciarski rukka_10

Ośrodek narciarski hand_11

Ośrodek narciarski rukka_12

Jeśli wreszcie zimna rozrywka się martwi25 km od ośrodka w Holiday Club Kuusamo znajduje się aqua park z 1000 i 1 atrakcją wody. A na centralnym placu Rukki w głównym centrum handlowym znajduje się wiele sklepów, które niewątpliwie przyciągną pragnienie zakupów pięknych dam. Teraz mężczyźni nie znudzają się w swoich siłach doskonale wyposażonej siłowni. Dzieci będą bawić się wesołymi animatorami z pokoju zabaw dla dzieci.

ośrodek narciarski hand_13

ośrodek narciarski rukka_14

ośrodek narciarski rukka_15

Resort Rukka, Finlandia - kiedy jechać?

Okres wakacyjny w Rukce trwa ponad dziewięć miesięcy - od października do czerwca. Szczyt wczasowiczów przypada na Święta Bożego Narodzenia oraz w okresie od drugiej połowy lutego do końca kwietnia.

ośrodek narciarski rukka_16

ośrodek narciarski hand_17

ośrodek narciarski rukka_18

Spa Rukka, Finlandia - gdzie się zatrzymać?

Ski Resort Rukka prezentuje swojegoście mają ogromne możliwości wyboru miejsca noclegu. W sumie ośrodek jest w stanie gościć około 23 tysięcy gości jednocześnie, umieszczając je w wygodnych hotelach i prostych wiejskich domach.

ośrodek narciarski rukka_19

ośrodek narciarski rukka_20

ośrodek narciarski hand_21