jak wybrać rower

Aby zrozumieć, jak wybrać dobry rowermusisz zrozumieć, że wybór roweru jest najważniejsze, a mianowicie, ile i gdzie to możliwe, ilość pieniędzy, które można wydać na jego nabycia, a także wzrost, wagę i wiek właściciela.

Jak wybrać odpowiedni rower?

Dziś, dla każdego zadania, jest specjalneRower. Z jednej strony jest dobra, ponieważ można odebrać doskonały transport i poprawić wykonanie określonego zadania. Z drugiej strony, jeśli mogą być wymagane różne zadania, do ich wdrożenia mogą być wymagane różne rowery.

Jak wybrać rower według charakterystyki?

Zastanów się najczęściej rowerami na codzień.

Rowery górskie są najbardziej popularneTyp, ze względu na wszechstronność, wytrzymałość, bezpretensjonalność, dobre zarządzanie, doskonałe wyposażenie po stosunkowo niskiej cenie. Ten rower jest dobry dla lasów i ścieżek parkowych, dróg terenowych, siłowni, długich wycieczek rowerowych, gdzie po drodze będą strome zbocze i wzniesienia. Najbardziej popularnym rodzajem jazdy na tym rowerze jest "cross-country". Amortyzowana przednia amortyzacja i grubości opon sprawiają, że jest to uniwersalny rower na niemal każdej drodze. Rower górski ma szeroką gamę akcesoriów i, jeśli jest to pożądane, może być modyfikowany w dowolnym smaku. Z całym plusem, ten rower jest dość ciężki. Jego waga wynosi od 12 do 15 kg. Rodzaj akcesoriów i lądowania sportowego koncentruje się głównie na sporcie, a nie na wygodę transportu.

Szczyt rozwoju roweru górskiego jestdwie zawieszenie. Dwa amortyzatory robocze zapewniają większe możliwości. Takie rowery są popularne do jazdy w stylu "szlak", "cross-country" i "all-mountain". Najnowsze materiały i technologie wykorzystywane są w dwóch wisiorkach. Zapewniają łatwość, szybkość, niezawodność, komfort, manewrowość w każdych warunkach na drodze. Z minuses tego rodzaju transportu można zauważyć wyższą cenę w porównaniu do roweru górskiego.

Główna cecha miasta i miastaRowerem turystycznym jest wygodna jazda na drodze asfaltowej jako transport i dobra rolka. Takie rowery są często wykorzystywane jako środek transportu.

Jak dobrać rower do miasta poprawnie?

Istnieje kilka rodzajów rowerów miejskich. Mogą być w magazynie w pełni zaopatrzone w wszystko, czego potrzebujesz, a rowery miejskie mogą być składane, przy czym główną zaletą jest ich mobilność, a wadą jest mała prędkość.

Jak wybrać rower do wzrostu?

Wielu zastanawia się jakprawidłowo wybrać rozmiar roweru. Każda osoba ma swoje dane, wzrost, wagę i wiek, a więc rower musi być dobrany indywidualnie, na podstawie osobistej wydajności, jeździć to było wygodne, komfortowe i bezpieczne, jak to możliwe. Istnieje pewien algorytm wyboru roweru dla wzrostu. Po pierwsze, musisz znać Twój rozwój. Ponadto, w przypadku konkretnego modelu, można zbadać rozmiar siatki producenta lub uzyskać dostęp do siatki uniwersalnej. Jeśli wzrost jest od wielkości granicy, istnieje wiele okuć zalecenia, aby wybrać odpowiedni rower. W tym przypadku, do sportowej jazdy lepiej wybrać większy rozmiar, a dla zwykłej jazdy - mniejsze. Warto pamiętać, że jazda na rowerze w złym rozmiarze - to nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne.

Dimensional mesh wybór roweru dla wzrostu: